ING BANK VADESİZ HESABI

 

Birikimlerinizi daha güvenli bir alanda değerlendirmek için ING Bank Vadesiz Hesabı açabilir ve internet şubesi başta olmak üzere, telefon bankacılığından da hesaplarınızdan işlem yapabilirsiniz. Bu hesabın özellikleri arasında EFT/ Havale işlemlerinin çok pratik bir şekilde yapılabilmesi yer alıyor. Özellikle bankaya ulaşma imkanınız olmadığı durumlarda telefon bankacılığını kullanarak talimatlar vererek anında havale işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunların yanında faturalarınızı saat kaç olursa olsun evinizden ya da iş yerinizde internet şubesinden ödeyebileceğiniz gibi, ATM’lerden de bu işlemleri yapabilir ve vadesiz hesabınız üzerinden kredi kartı borçlarınızı da yatırabilirsiniz. Aylık harcamalarınızı ve ödemelerinizi incelerseniz, pek çok kurumla ilişkiniz olduğunuz görebilirsiniz. Vadesiz hesabınız üzerinden vereceğiniz otomatik ya da düzenli ödeme talimatları ile borçlarınızı tek bir hesaba para yatırarak takip edebilir ve anında kapatabilirsiniz.

Vadesiz hesap sahipleri aynı zamanda ING nakit kart kullanımlarına da sahip olacaktır. Bu sayede yaygın ATM ağından istediğiniz an istediğiniz saat para çekebilme imkanı elde edebilir, ya da alışverişlerinizde ING nakit kartınızı kullanarak nakit taşımaya gerek kalmadan alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. ING Bank Vadesiz Hesabınız için hesap işletim ücreti olarak 10,50 TL alınmaktadır. Ancak ING günlük paket sahiplerinden bu ücret alınmamaktadır. İki adet faturanız için otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda ise tüm vadesiz hesap müşterilerinden hesap işlerim ücreti alınmayacaktır.

Birikimlerinizi vadesiz hesaplarda döviz ya da TL olarak değerlendirebileceğiniz gibi altın hesabı açarak altın gibi parlatabilirsiniz. Altınlarınızın yastık altından çıkartan bir hesap olan ING Bank Vadesiz Hesabı olan vadesiz altın hesabı ile hem güvenli hem de daha avantajlı bir şekilde altınlarınızı değerlendirmiş olabilirsiniz. ING vadesiz altın hesabınızda 1 gram altın 1000/1000 saflıkta olmaktadır. İşlemler gram bazında yapılır ve küçücük rakamlarla büyük birikimler elde edebilirsiniz. Gün içerisinde yapacağınız alım ya da satım işlemlerinde fiyat değişimlerinden faydalanarak kar elde edebilirsiniz. Diğer vadesiz hesaplarınızdan talimatlar vererek altın hesabınıza gram altın olarak transferler yapabilir ve çok daha avantajlı bir alanda paranızı değerlendirmiş olabilirsiniz. Vadesiz hesaplar ile cüzdanınızda para taşımak yerine ING Nakit kart taşıyarak hem daha güvenli hem de daha pratik bireysel bankacılık işlemlerinizi anında halledebilirsiniz.Etiketler:

Sayfa başına git