ING Bank Yılbaşına Özel Sıfır Faiz Ve Sıfır Dosya Masrafı İle 500 TL Bedava Kredi

Hepimiz için yeni yıl, yeni umutlar, yeni yatırımlar, yeni birikimler ve yeni hayaller demek. 2016 ya girmeye hazırlandığımız bu günlerde ise yılbaşı planları, yeni yıl hedefleri ve yeni yatırım planları nakit ihtiyaçlarını da beraberinde getiriyor. Her yılbaşında olduğu gibi bu sene de yeni yılı karşılarken nakit ihtiyaçlarımızı hemen hemen tüm bankalardan düşük faiz oranları, düşük dosya masrafı oranları, yüksek vade ve taksit erteleme seçenekleri ile yeni kredi fırsatlarını müşterilerine sunduğunu görüyoruz. Ancak tüm bu fırsatların yanında ING Bank, alternatif bir çözüm önerisi ile karşımıza çıkıyor. ING Bank’tan Yılbaşına Özel 500 TL Bedava Kredi ile sıfır dosya masrafı ve sıfır faiz ile 500 TL anında çekebilir ve 83 TL lik taksitlerle 6 ay vadede ödeyebilirsiniz. Faiz ve dosya masraflarının sıfır olması bu kredi kampanyasını çok cazip kılıyor. 10 Aralık 2015, 12 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyayı acil nakit ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz.

Kampanyaya başvurabilmeniz için tek yapmanız gereken belirtilen tarihler arasında ING Bank internet şubesine veya internet sitesine giren ilk on bin kişiden biri olmanız. Unutmayın, kampanya, ilk on bin kişi ile sınırlı. Dilerseniz en yakınınızdaki ING Bank şubesine giderek ya da telefon bankacılığını kullanarak da krediye başvurabilirsiniz.

Unutmayın, diğer tüm kredi ve kampanyaların aksine ING Bankta özellikle sıfır faiz ve sıfır dosya masrafı uygulaması ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması amaçlanıyor. Sizler de ilk on bin kişiden biri olarak bu avantajdan yararlanabilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ön başvurunuzun kabul edildikten sonra ilgili belgeler ile en yakın müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kredi başvurunuzu yapıyorsunuz. Başvurunuzun kabul edilmesi için ise kredibiliteniz yani düzenli kredi kartı, fatura vb. ödemelerinizi yapıp yapmadığınız, hakkınızda yasal bir işlem olup olmaması ve benzeri nitelikleriniz kontrol edilerek bireysel müşteri temsilcisi tarafından size geri dönüş yapılıyor. Sonrasında ise kredinizi kısa sürede hesabınızda görmek mümkün.Etiketler:

Sayfa başına git