İNG Bankası Bireysel Kredileri

İNG Bankası’nın oldukça açık bir bankacılık politikası bulunmaktadır. Bankacılık işlemlerinde “ özü sözü bir olarak” hareket eden ve müşterilerine oldukça başarılı bir finansal destek sunmayı amaçlamış olan bu banka, birbirinden farklı hizmet ve ürünleri de müşterilerinin hizmetine sunmaya devam etmektedir. Her geçen gün daha da kaliteli hizmetleri sunabilmek amacı ile sürekli olarak çalışmalarına devam eden bu banka, her gün binlerce kişiyi de başarılı bir şekilde bünyesine katarak büyük bir hız ile büyümeye devam etmektedir.

İNG bankası bireysel kredileri, kişilerin bu banka tarafından sunulan hizmetlerden en çok tercih ettiği hizmetler olmaktadır. Bu hizmetler ise şöyledir:

  • İhtiyaç Kredisi: her banka tarafından bu kredi sunulsa da İNG Bankası, bu konuda da müşterilerine kendilerini ayrıcalıklı hissettirmeye devam etmektedir. Kişiler çektikleri bu kredileri düzenli ödemeleri halinde faiz oranlarını düşürebilme imkânına sahip olmaktadır.
  • İNG Destek Hesap: İNG Bankası müşterilerinin banka hesaplarında para olmasa da nakit kullanabildikleri bir kredi türüdür. Böylece günün her saatinde nakit paraya sahip olabilmek bu kredi ile mümkündür.
  • Taşıt Kredisi: diğer bankalara nazaran İNG Bankası bu kredi türünü de oldukça zenginleştirmiştir. Kişilere 0 KM ya da ikinci el araçlarda farklı kredi imkânları sunulmaktadır.
  • Mortgage Kredisi: kişiler sahip olmak istedikleri evlere gerekli olan nakit ihtiyacını bu kredi türü ile giderebilmektedir. Aynı zamanda hem sabit ödemeli hem de ara ödemeli gibi birçok seçenek de İNG Bankası tarafından sunulan bu kredide mevcuttur.

Her geçen gün çok daha fazla sayıda müşteriyi memnun edebilmek amacı ile sürekli olarak çalışmalarına devam eden İNG Bankası bireysel kredileri, birçok başvuru kanalını da müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Kişiler kendilerine en yakın İNG şubesine giderek kendilerine en uygun kredi türüne başvuruda bulunabildiği gibi aynı zamanda internet şubesi, telefon şubesi ya da SMS ile başvuru gibi imkânları da kullanabilmektedir. Böylelikle kişiler kendilerine sunulan bu eşsiz kalitedeki hizmetlerden son derece memnun kalmakta ve ihtiyaçlarını bu banka ile giderebilmekten büyük bir memnuniyet duymaya da devam etmektedir.Bir önceki yazımız olan HSBC Bireysel Kredileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sayfa başına git