ING Bankası Emeklilere Özel Kredi

ING bankası müşterilerine sağladığı olanakları arttırmakla birlikte emekli müşterilerine de sunduğu fırsatları her geçen gün diğerlerinden daha da fazla arttırmaktadır. Bu artış emeklilerin kazancına kazanç katmakta maaş teminatını ING bankasına taşıyan emeklilere ING bankası emeklilere özel kredi kapsamındaki avantaj ve kampanyalardan yararlanarak maddi manevi emeklilere mutluluk katmaktadır.

Maaşını ING bankasından temin etmeye başlayan emekli müşteriler için haberler emeklileri sevindirecek dozda olmaktadır. Maaşını taşıyan emekli vatandaşlara banka, ING bankası emeklilere özel kredi fırsatından emeklilere yararlanma hakkı tanımakta olup içindeki kampanyalarla da emekliye kazandırmaya devam etmektedir. İhtiyaç sahibi emekliler için müjdeli haber olarak değerlendirilen bu çalışma 36 ay vadeli krediler için geçerli olmaktadır. Kredinin faiz oranı %1.29 gibi düşük bir rakam olup kredi tahsis ücreti ise anaparanın %0.5 ini geçmeyecek şekilde kararlaştırılmıştır. Bu karar sayesinde emeklinin cebini herkesten daha çok düşündüğünü ING bankası bir kez daha göstermiş bulunmaktadır. Ayrıca kredi haricinde ise emekli maaş ödemelerini ING bankasına taşıyan tüm emeklilere 2 adet çeyrek altın, emekli maaşını ING bankasına taşıyarak 10.000 TL ve üzeri kredi kullanan emeklilere ise ilave olarak 1 çeyrek altın daha verilip toplamda 3 çeyrek altın hediye edilmektedir. Emekliler sadece maaş ödemelerini ING bankasına taşıyarak pek çok kazanç elde edebileceği gibi bu işlemleri 7/24 yapabilecektir. Gerekli başvuru işlemlerini gerek en yakın ING şubesinden gerek ise bankanın kendi internet sitesinde ki ilgili bölümün başvuru seçeneğinden yapabilmektedirler. Gerekli belgeler ise iki adettir.  Emeklinin ilgili olduğu sosyal güvenlik kurumunun düzenlediği kimlik belgesi ve gelir durumunu gösteren belge ile başvuru yapılmasıyla emekli ihtiyacı olan krediye sahip olabilmektedir. Bu derece kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirilen bu işlemin sonucu olarak ING bankası emeklinin tekrar gönlünü kazanmayı başarabilmiştir.

ING bankası yaptığı çalışmalar ve aldığı yorumlar sonucunda özellikle emekliler açısından emeklilere uygun banka olma niteliğinde zirveye ulaşmış sayılmaktadır. Emekliye sağlanan kazançlar emekliyi memnun etmekle birlikte ING bankasına olan talep emeklinin kulaktan kulağa yaydığı bilgilerle artmaktadır. Bu artışta ING bankasının kendine olan güvenini arttırıp daha iyi projelerle emeklisinin karşısına çıkmayı sağlamaktadır.Bir önceki yazımız olan İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde İhtiyaç Kredisi Başvurusu, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır ve Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git