ING Bankası Ev Kredisi

Bankacılık işlemlerinin sürekli olarak artmaya devam etmesi ile birlikte, kişilerin bu işlemler hakkındaki bilgisi de büyük bir hızla artmaya devam etmektedir. Bu işlemler arasında yer alan ve kişiler tarafından yoğun bir ilgi ile kullanılan krediler, kişiler için son derece etkili bir finansal destek olabilmektedir. Ev alabilmek için gerekli nakit ihtiyacını bankalar aracılığı ile kapatmak isteyen kişilerin tercihleri, güvenilir ve uygun imkânları sunan bankalardan yana olmaya devam etmektedir. Gün geçtikçe daha fazla sayıda bankanın bu konuda en başarılı hizmetleri müşterilerine sunmaya çalışması ile birlikte, kişilerin tercih seçeneklerinde de ciddi bir artış söz konusu olabilmektedir. Böylelikle hemen herkes kendisine en uygun olan bankayı oldukça keyifli bir şekilde tercih edebilme imkânına sahip olabilmektedir.

İNG Bankası ev kredisi, kişiler tarafından son derece yoğun bir ilgi görmektedir. Oldukça fazla sayıda seçeneğine de sahip olan bu kredi seçeneği, hemen herkese hitap etmeye devam etmektedir. Bu nedenle de bu krediyi kullanan kişilerin memnuniyetleri en yüksek seviyede tutulmaktadır.

  • Sabit Taksitli Mortgage: bütün işlemler sonrasında bankanın müşterilerine sunduğu sabit taksit miktarı, kredi süresi boyunca hiçbir değişikliğe uğramadan devam etmektedir.
  • Ara Ödemeli Mortgage: belirlenen geri ödeme planının dışında, kişilerin bir miktar para yatırmaları halinde taksit miktarları daha da düşebilmekte ve böylelikle ödemeler çok daha rahat bir şekilde yapılabilmektedir.
  • Sadece Faiz Ödemeli Mortgage: kredi miktarına göre belirlenen faiz miktarını vade sayısına böldüren kişiler, sadece son taksitlerinde anaparalarının tamamını ödemektedir. Böylelikle vade boyunca kişiler oldukça uygun miktarlarla taksitlerini ödeyebilmektedirler.
  • Taksiti Artan Mortgage: ilk ödemelerinin daha uygun miktarlarda olmasını isteyen kişilerin, kredi süreleri ilerledikçe ödedikleri taksit miktarları da artmaktadır.
  • Taksiti Azalan Mortgage: bir nevi peşinat olarak da görülebilen bu kredi seçeneğinde, kişiler ilk taksitlerini daha yüksek tutarlarda öderken zaman içerisinde bu taksitler azalmaktadır.

İNG Bankası konut kredisi kapsamında müşterilere sunulan birbirinden farklı alternatifler bulunmaktadır. Böylelikle kişiler kendilerine en uygun seçeneği çok daha rahat ve kolay bir şekilde bulabilme imkânına sahip olabilmektedir.Etiketler:

Sayfa başına git