ING Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

ING Bankası orta ve küçük ölçekli girişimler ve girişimcilere kredi olanakları sağlamak amacı ile kurulan bir özel girişim bankasıdır. Banka girişimcilere sağlamış olduğu kredi olanaklarının yanı sıra bireysel müşterileri içinde çok cazip kredi olanaklarını sunmaktadırlar. Özellikle kişilerin artan nakit ihtiyaçları sonucunda bankalardan talep ettikleri bireysel ihtiyaç kredileri nedeni ile kişilere kredi imkânı sunan banka çok cazip kredi olanaklarını da bireysel müşterileri için sunmaktadır. Bankanın sunmuş olduğu kredi seçenekleri oldukça geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bu geniş kredi seçeneklerinden biride kişilerin ister sıfır alacakları araçlar için olsun ister ikinci el araçlar için olsun sağlamış oldukları taşıt kredisi imkânlarıdır. Kişilerin istedikleri arabaları alabilmeleri adına kişilere destek olmak amacı ile sunulan taşıt kredileri kişilere uygun kredi imkânları ile sunulmuştur. ING Bankası ikinci el araç kredisi seçenekleri ile kişilere hem sıfır araç alımlarında hem de ikinci el araç alımlarında uygun kredi olanakları sağlamaktadır. Bankanın bireysel ihtiyaç kredileri oldukça geniş bit yelpazeyi kapsamaktadır. Ve bu farklı kredi seçenekleri farklı özellikleri göstermektedir. ING Bankası ikinci el taşıt kredisi kredi seçenekleri de farklı özelliklere sahiptir. ING bankasının müşterilerine sunmuş olduğu bu kredi seçeneğinin şartları:

  • ING Bankası ikinci el taşıt kredisi 8 yaşa kadar olan ikinci el araçlar için geçerlidir.
  • ING Bankası ikinci el taşıt kredisi faiz oranları vade sürelerine göre farklılık göstermektedir. Bu faiz oranları 3 ile 6 ay vade seçeneklerinde %0.99 iken 9 ile 48 ay vade seçeneklerinde ise %1.44 şeklinde uygulanmaktadır.
  • ING Bankası taşıt kredisi tahsis ücreti kredi alınan tutarının %0.5’i kadardır.
  • ING Bankası kredi kullanan müşterilerine eşit taksit imkânı ile geri ödeme imkânı ve 3 ay ödeme erteleme avantajlarını sunmaktadır.
  • ING Bankasının müşterilerine sunduğu taşıt kredilerinde Ferdi Kaza ve Hayat Sigortası zorunluluğu yoktur.
  • Teminat olarak alınan aracın rehini yeterlidir. Banka bazı gerekli gördüğü durumlarda kefil isteyebilmektedir.
  • Kredi genel anlamı ile kefilsizdir.

 

 Bir önceki yazımız olan İş Bankası İkinci El Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde İkinci El Taşıt Kredisi, İş Bankası İkinci El araç Kredisi ve İş Bankası İkinci El Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git