ING Bankası Kredi Kartı

Harcadıkça daha çok bonus kazanabilir, yaptığınız harcamaları taksitlendirebilir ve ING Bonus Card ile kazandığınız bonuslarla yapacağınız bedava alışverişinizin tadını çıkarabilirsiniz. ING Bankası kredi kartı olarak bilinen Bonus Card fırsatlarını kaçırmamak için hızlı bir şekilde başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Söz konusu olan bu kredi kartı ile kazanmış olduğunuz bonuslarla anında bedava alışveriş imkanı kazanabilir ya da bu bonusları biriktirerek daha sonraki alışverişlerinizde bedava alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz. Bonus kazanmaya başladıkça daha çok kazanacaksınız. ING Bonus Premium Card ve ING Bonus Plus Card seçeneklerine yükselme imkanını da elde etmeniz mümkündür. ING Bonus +destekle ihtiyaç duyduğunuz her türlü zamanda ‘asistans’ hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Acil sağlık hizmet seçeneklerinden çilingir hizmetlerine kadar çok sayıda acil durumda ING Bonus Card kullanabilir ve ücretsiz hizmet ayrıcalığı elde edebilirsiniz.

Kredi kartları arasında yer alan ve ING Bankası tarafından sunulan ING Bonus Plus Card seçeneği de bolca kazanmanızı sağlayacaktır. Bu kart sizlere çok daha bol bonus kazandırabilen bir kredi kartı olmakla birlikte başvuru yöntemleri ile değil, kazanmış olduğunuz bonuslar ile hak edilip ulaşılmaktadır. ING Bankası kredi kartı arasında yer alıyor almasına ancak bu kartı diğer kartlar gibi elde edemiyorsunuz. ING Bonus Card ile son 12 ayda en az 75 bonus kazanabilmeniz durumunda ING Bonus Plus Card elde edebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınız yenilenirken ING Bonus Card yaşının da 6 aydan büyük olması gerekmektedir. ING Bonus Plus Card seçeneğine geçebilmeniz için son 12 ayda kazanılan tüm bonuslar hesaplanırken, özel olarak sunulan kampanyalardan elde ettiğiniz ekstra bonus dahil edilmemektedir.

Ek kartlarınızın kazanmış olduğu puanlar ve günlük paketlerden kazanılan puanlar da kart terfilerinde geçerli sayılmamaktadır. ING Bankası kredi kartı seçenekleri arasında yer alan bir diğer seçenek de ING Bonus Premium Card’tır. ING Bonus Premium Card sahibi olabilmek için ilk olarak ING Bonus Plus Card ile son 12 ay içerisinde en az 150 bonus kazanmanız gerekir. Bu sayede kullandığınız kartı Premium Card özelliğine çevirebilirsiniz.Bir önceki yazımız olan HSBC Kredi Kartı başlıklı makalemizde HSBC, HSBC Kredi Kartı ve kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git