Ing Bankası Vadeli Hesabı

Ing Bankası ile kazancınıza kazanç katmak ister misiniz? Ing Bankası vadeli hesabı sayesinde artık paranız katlanıyor. Ing Bankası internet Bankacılığı yada Telefon Bankacılığı ile açacağınız TL hesabınız sayesinde vadenizin günü geldiğinde hesabınız otomatik olarak avantajlı faiz oranı ile yenilenmektedir. Eğer birikmiş paranız varsa ve paramı nasıl değerlendirmeliyim diye düşünüyorsanız Ing Bankası size bu konuda yardımcı olacaktır. Bankacılık sektörünün en güçlü isimlerinden biri olan Ing Bankası, sunduğu hizmetler ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Başarıyı yakalamak için her zaman özü sözü bir olmayı tercih eden Ing Bank, verdiği kaliteli hizmetler ile sözünün arkasında durmakta ve müşterilerinden tam not almaktadır. 2008 yılından bu yana ülkemizde Bireysel ve Kurumsal olarak hizmet vermeye başlayan Ing Bank, şuanda 40’tan fazla ülkede 60 Bine yakın çalışanı ile faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Ing Bankası her zaman kendini yenileyerek daha kolay ve daha hızlı hizmet vermeyi amaçlamış ve bunu başarmıştır. Banka şubelerinin yanı sıra internet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı ile de müşterilerinin ihtiyaçlarını anında karşılayan Ing Bank, beklentilerin üstünde performans sağlayarak adından sıkça söz ettirmektedir. Öyle ki; vadeli hesap açtırmak isteyenler için de uygun vade ve uygun faiz oranları ile imkân tanıyan Ing Bankası vadeli hesabı ile sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız Ing Bankası doğru seçim olacaktır.

Çeşitli vade seçenekleri ile ister TL, ister döviz cinsinden vadeli hesabınızı açabilirsiniz. Üstelik eğer ihtiyacınız olursa aynı vade içerisinde 2 defayı geçmemek üzere vadeli mevduat bakiyenizin %20’si kadar nakit para çekebilirsiniz. Kalan bakiyeniz ise faiz işlemeye devam edecektir. Eğer Ing Bankası’ndan vadeli hesap açtıracaksanız en az 5 Bin TL, 2 Bin USD ve 2 Bin Euro limitlerinde açtırabilirsiniz. Ayrıca, eğer hesabınızı şubeden açtırdıysanız hesabınızı daha sonra e-hesaba dönüştürebilirsiniz. Ing Bankası vadeli hesabı açtırmak için ister banka şubesine gidebilir, isterseniz Ing Bankası internet şubesi başvuru menüsünden, isterseniz de 0850 222 06 00 Telefon Bankacılığından açtırmanız mümkün.

 

 Etiketler:

Sayfa başına git