ING Bankasının Kobi Kredileri

Ülkemizde birçok bankanın KOBİ kampanyası başlattığını görmekteyiz. KOBİ’ler her geçen gün çoğalmaktadır. Yeni girişimciler veya işini büyütmek isteyen esnaflar maddi destek için devlete başvurmaktadır. Birçok köklü banka bu maddi desteğe ön ayak olmuştur. Bunlardan biri de ING bankasıdır. ING bankasının KOBİLERE özel destek kampanyalarını incelerken işletme alanlarına göre farklı kampanyalar olduğunu görmekteyiz.

ING bankasının KOBİLERE özel paketlerinden biri Esnaf Paketidir. Esnaf Paketi, esnaf, sanatkâr ve zanaatkârlara özel, bütün bankacılık ihtiyaçlarını tek bir seferde giderebilecekleri ürün ve hizmet paketidir. ING bankasının Kobi Kredilerine başvurma yollarından biri WEB Kobi’dir. Web Kobi Kredi özelliklerine göre, Kredi başvurunuzun değerlendirmeye alınması ve sonuçlanabilmesi için Web KOBİ Kredi Başvuru’nuzu eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir.  Başvuru değerlendirme ön sonuçlarının kişiye iletilebilmesi için cep telefonu numarası ve e-posta bilgisinin doğru bir şekilde kodlanması gerekmektedir. ING bankasının Kobi Kredileri için sürdürdüğü bir diğer kampanya ise Profesyonellere özel kampanyadır. Profesyonel Paket, doktor, diş hekimi, avukat, muhasebeci ve serbest meslek sahiplerinin ihtiyaçlarına özel, ayrıcalıklı çözümler sunan bankacılık paketidir. Özelliklerini incelediğimizde oldukça yararlı bir paket olduğu görülmektedir. Bu paket ile finansman ihtiyaçları karşılanırken, yatırımlar değerlendirilir ve varlıkları güvence altına alınmaktadır. Ayrıca özel indirimler ve fırsatlardan da yararlanma imkânı bulunmaktadır. Profesyonele ve işinin ihtiyaçlarına uygun bankacılık ürün ve hizmet seçenekleri geniş çaplı biçimde sunulmaktadır.  Kullanılan ürün sayısı arttıkça özel faiz indirimi ve ücret/komisyon muafiyeti (dosya masrafı, çek karnesi ve hesap işletim ücretleri, EFT/havale masrafları) gibi ayrıcalıklarda bankanın bir diğer özel kampanya dâhilindedir.

ING Bank her zaman, her yerden kolay, zahmetsiz ve hızlı finansal çözümler sağlayan banka olmak üzerine gelişmektedir. Bankacılık stratejisini, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesine paralel bankacılık yapmak olarak belirleyen ING Bank, bu kapsamda tasarruf ve katma değerli ihracatın artırılması konularına odaklanmaktadır. Bankanın Kobi krediler, Esnaf Kredileri ve daha birçok kredi kampanyası ülke ekonomisinin gün geçtikçe yükselmesine, hizmet sektörünün ve özel sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır. ING bankası Türkiye çapındaki toplumsal projelere destek vermekte ve gönüllülük çalışmalarını sahaya taşımaktadır.Bir önceki yazımız olan HSBC Bank Kobi Kredileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sayfa başına git