ING Bonus Card Detayları

Bonus kart furyasına kapılan bir diğer banka da ING bank oldu. ING Bonus Plus, ING Bonus Premium ve ING Bonus Platinum olarak 4 farklı şekilde banka müşterilerine sunuluyor.

ING Bank Bonus Kart Özellikleri

Bonus kartın özellikleri arasında en önemlisi bonus puanların birikmesidir. Kazanılan bonuslar ile indirimli yada bedava alışveriş yapılabilir veya biriktirip daha sonra yapılacak olan harcamalarda kullanılabilir. Üstelik harcamalara göre Bonus Plus ve Bonus Premium kartları almaya hak kazanabilirsiniz. Bu kartlar ile öncesinden daha fazla yaptığınız harcamalar size daha fazla kat bonus puanı olarak geri dönüyor.

ING Bankası bonus karta özel destek hattı ile hızlı bir şekilde asistans hizmetlerinden faydalanmanızı sağlıyor. Bu hizmet çilingirden acil sağlık hizmetlerine kadar bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

  • Bonus Plus Card almaya hak kazanılması için 12 ay içerisinde en az 75 bonus kazanmanız gerekiyor. Eğer bu puanı 12 aydan daha erken biriktirirseniz Bonus Plus Card alma hakkı kazanıyorsunuz ancak ilk 6 ay için bu seçenek geçerli olmuyor. Hesaplama yapılırken özel kampanyalardan kazanılan ekstra bonus puanları ve ek kartların kazandığı bonuslar yapılan hesaba dahil edilmiyor.
  • ING Bank Bonus Premium Card alınabilmesi için ise 12 ayda en az 150 bonus kazanmış olmanız gerekiyor. Bonus Plus karta geçişte geçerli olan tüm şartlar Bonus Premium Card geçişinde de geçerli oluyor. Ancak ek olarak Günlük Paket üzerinden kazanılan bonuslar da kart terfilerinde kullanılamıyor.

ING Bank Bonus Platinum Card

Banka tarafından verilen bu kredi kartını almaya hak kazanmak için bonus puan biriktirmeniz bir işe yaramıyor. Bonus Platinum Card sahibi olmak için 250.000 TL yatırım ürünü yada mevduat hesabına sahip olmanız gerekiyor. ING Bank üzerinde bu miktarda birikimi olan kişiler ayrıca şu imkanlardan da faydalanabiliyorlar;

  • Kredi kartı ücreti muafiyeti
  • İnternet yada telefon bankacılığından ücretsiz EFT ve havale işlemi yapabilme,
  • Şubelerden ve telefon bankacılığı üzerinden verilen özel hizmetlerden ücretsiz faydalanılabiliyor.
  • Özel faiz imkanları ile bireysel kredi fırsatı
  • Kiralık kasalarda kullanılmak üzere %50 indirim

Yapılan EFT işlemi 16.00 saatine kadar yapılan işlemler için geçerli oluyor.Bir önceki yazımız olan HSBC Banka Kartı ve Advantage Kart başlıklı makalemizde Advantage Kart ve HSBC hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git