İş Bankası Bireysel Kredileri

Ülkemizde hizmetlerini müşterilerine sunmaya ara vermeden devam eden bir banka olan İş Bankası, gün geçtikçe müşterilerinin memnuniyetleri açısından çalışmalarını geliştirmektedir. Son yıllarda büyük bir ilgi görülen krediler de, kişilerin hayallerini gerçekleştirebilmeleri için oldukça avantajlı bir seçenek olabilmektedir. Borçlarını tek bir kredi ile bitirmek isteyen ya da almak istediğini bu krediler ile çok daha avantajlı bir şekilde satın almak isteyen kişiler bu bankanın sunduğu bireysel kredilerden son derece memnun kalmaktadır.

İş Bankası bireysel kredileri, birçok çeşide de sahip olmakta ve kişiler için sürekli olarak yenilenmeye devam etmektedir. Bireysel kredilerden faydalanmak isteyen kişiler, bankaların bu kredi biriminde çalışan yetkilileri ile görüşerek kendilerine en uygun kredi seçeneğinden faydalanabilmektedir. Birbirinden farklı imkânlara sahip olan bu bireysel krediler ise şöyledir:

  • İhtiyaç Kredisi: İş Bankası, müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek ya da ihtiyaçlarını giderebilmek amacı ile oldukça uygun faiz oranları ve çeşitli vade sayıları ile ihtiyaç kredisi vermektedir.
  • Eğitim Kredisi: çocuğunun eğitim masraflarını öderken kaliteli bir finansal desteğe ihtiyaç duyan kişiler, İş Bankasının sunduğu eğitim kredisine büyük bir ilgi göstermeye devam etmektedir.
  • Emekli Kredisi: SGK tarafından ödenen emekli maaşlarını, İş Bankası aracılığıyla almayı tercih eden kişiler yine bu bankanın kendilerine sunduğu emekli kredisi imkânından da faydalanabilmektedir. Böylelikle bu kredi ile birlikte 3 ayda bir taksit ödeme gibi olanaklar da yine emeklilere sunulmaktadır.
  • Tüketici Destek Kredisi: çok yüksek fiyatlara sahip olan ürünleri satın almak isteyen kişiler, ipotek sistemi sayesinde bu imkândan faydalanabilmektedir.
  • Yat Kredisi: kendine ait olan bir yata sahip olmak isteyen kişiler için de İş Bankası yat kredisi gibi oldukça rağbet gören bir kredi çeşidi sunmaya devam etmektedir.

Her geçen gün çok daha fazla sayıda kişinin kendine uygun bir kredi seçmek istemesi ile birlikte, bu krediler daha da gelişmeye devam etmektedir. İş Bankası bireysel kredileri, kişilerin ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda isteklerini de son derece başarılı bir şekilde karşılamaktadır. Bu sebepten dolayı da kişiler kredi tercihlerini bu bankadan yana kullanmaya büyük bir keyif ile devam etmektedir.Bir önceki yazımız olan İNG Bankası Bireysel Kredileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sayfa başına git