İş Bankası Esnafa Destek Kredisi Kampanyası

Günlük hayatımızda bize her konuda yardımcı olan, bizim için her alanda büyük firmaların aksine bizimle daha samimi bağlar kuran esnaflarımız bizi ne kadar düşünüyorsa acaba onları da bir düşünen varmadır.  Her insanın isteğine cevap veren ve aynı zamanda bir de büyük şirketlerle uğraşan, onlara rağmen var olma çabası harcayan esnaflarımıza bir destek iş bankasında çıktı. İş bankası esnafa destek kredisi kampanyası başlatan banka bu konuda tüm esnafların yüzünü güldürmekte, onlara istediği desteği sunmaktadır. Mahallemizin vazgeçilmezi olan esnafsız bir mahallenin düşünülmediği ülkemizde onları da anlayan birilerinin çıkması zaten çok fazla yükü olan esnaflarımıza bir hayli yüksek destek vermektedir.

Her insanın hayatında olan bir bakkal amca, manav amca kasap amca, vs. muhakkak vardır. Bu insanlara bizler halk olarak beklide hak ettiği değeri vermiyorken onların buna rağmen bizi gösterdiği sıcaklıktan asla azaltmadan her zaman aynı samimiyetle devam ettirmektedirler. İşte bizim yapmadığımızı veya yapamadığımızı yapan iş bankası başlattığı bu iş bankası esnafa destek kredisi kampanyası işle muhakkak ki tüm esnafın yüzünü güldürmektedir. Her insanın hayali olduğu gibi bizim esnafımızın da muhakkak gerek işi gereksede kendisi için kim bilir ne kadar hayalleri vardır. Bu hayalleri gerçeğe döndürmek için başlatılan ve gerçekten onlar için çok işe yarayacağı görünen esnafa destek kredisi adında da olduğu gibi tüm esnaf kardeşlerimize destek verecektir.

İş bankasının tüm esnaf ve kobi lere karşı başlattığı bu kampanyadan çok geç kalmadan faydalanmak gerekiyor. İş bankası esnafa destek kredisi kampanyası ile destek almak isteyen tüm esnafımızın ve kobi mizin elini çabuk tutması gerekiyor. Yarın çok geç olmadan bu gün daha erkenken kararımızı verelim. İş bankasının bu kampanyayı 5 Ocak 2016 ya kadar yürüteceği belirtilmektedir. Bu kampanyadan. Esnaf ve kobi lerimiz 36 aya kadar uzayan vadelerle kredi çekebilir hatta bu taksitleri ister eşit parçalara bölüp öderler ister 3 ay ertelemeli ödemeye başlarlar. Ve bu sayede kendilerinide fazla yormamış olurlarEtiketler:

Sayfa başına git