İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu

Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer alan İş Bankası, sunduğu kredi fırsatlarıyla dikkat çeken kuruluşlardan biri. Kolay ödeme ve taksitlendirme seçeneklerine sahip olmakla birlikte faiz oranları birçok bankaya göre daha düşük. Her yıl binlerce kişi ve kurum İş Bankası’nın sunmakta olduğu düşük faizli kredi olanaklarından yararlanıyor.

Bazı durumlarda elinizde toplu miktarda nakit para bulunması gerekebilir. Kişisel durumlarla birlikte hayata geçirmeyi düşündüğünüz bir proje veya girişim için de yüklü miktarda paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle durumlarda maaşınızdan biriktirmeniz yıllar sürecektir. Ancak İş Bankası hızlı kredi başvurusu ile ihtiyacınız olan parayı kısa sürede edinebilir ve kolay taksitlendirme seçenekleriyle ödeyebilirsiniz.

İş Bankası’nın verdiği kredilerin tek avantajı düşük faizlere ve kolay ödeme seçeneklerine sahip olması değildir. Hızlı kredi seçeneğiyle ihtiyacınız olan parayı en kısa zamanda edinebilirsiniz. Birçok bankanın kredi başvurularını sonuçlandırması günler hatta haftalar alabilirken İş Bankası’nda başvurularınız oldukça kısa bir süre içinde değerlendirilecek ve tarafınıza olumlu dönüş yapıldığında nakdiniz hazır olacaktır.

İş Bankası hızlı kredi başvurusu için yapmanız gereken tek şey SMS yoluyla veya interaktif bankacılıkla başvuru yapmaktır. Bunun için şubeye gitmeniz gerekmez. Masaüstü yoluyla erişebileceğiniz internet şubesinden veya akıllı telefonunuza kurduğunuz İşCep yardımıyla anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz en kısa süre içinde değerlendirilecek, tarafınıza olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.

Anında kredi ile alabileceğiniz kredi miktarı 5000 ile 15000 TL arasındadır. Ödemeleriniz ise 36 aya kadar bölünebilmektedir. Vade sayısı çekeceğiniz tutara göre belirlenmekle birlikte maaşınızdan otomatik ödeme talimatı vererek kredilerin her ay düzenli olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Taksit tutarları ve işleyen faiz oranları İş Bankası’nın web sitesinde detaylı olarak yer almaktadır.

Krediniz onaylandığı anda talep ettiğiniz miktar hesabınıza aktarılacaktır. Çekmek için herhangi bir banka şubesine gitmeniz gerekmemektedir. Kolay geri ödeme seçeneklerine sahip hızlı krediyi almak için İş Bankası müşterisi olmanız gerekir. Bununla birlikte kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmeyi ve olumlu bir izlenim yaratacak seviyede yükseltmeyi de unutmamalısınız.Bir önceki yazımız olan İhtiyaç Kredisi Kaç Günde Sonuçlanır? başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi, İhtiyaç Kredisi Kaç Günde Sonuçlanır ve Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git