İş Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

Bankacılık sektörünün müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredilerinden biride taşıt kredisi hizmetleridir. Bankaların müşterilerine sağlamış oldukları ikinci el taşıt kredileri bireysel ihtiyaçlar için kaynak ve bu sayede gelişen kredi olanakları insanların finansal problemlerini çözmelerinde başvurdukları en yaygın çözüm haline gelmiştir.

Gelişen bankacılık sektörü ve yaygın olarak kullanımı devam eden bankalardan alınan krediler artış gösterdikçe bankalar arası rekabete yol açmıştır. Kişilerin farklı bireysel ihtiyaçları için çok çeşitli kredi imkânı sunan bankaların kişilere sağladı özel krediler arasında yer alan kredi seçeneklerinden biride İş Bankası ikinci el taşıt kredisi kredi seçeneğidir. Bu kredi seçeneği müşteriler tarafından kullanılan bireysel ihtiyaç kredilerinin en önemlilerindendir. Bu tür kredilerin kullanımının artması bankaların bu kredi seçeneğinin şartlarında düzenlemeler yaparak kişilere daha uygun olanaklar sağlamasına neden olmuştur. Önceleri taşıt veya konut kredilerinde bankalarca kişilerden peşinat talep edilmekteydi. Yeni yapılan düzenlemelerden sonra ise bazı bankalar müşterilerinden herhangi bir peşinat talep etmeden kredi imkânı sağlamaktadırlar. Kişiler için büyük kolaylık sağlayan bu durum kişileri ekstra peşinat masrafından kurtarmıştır. Bankalardan çoğu ise kredi imkânlarını daha da kolaylaştırmış ve birde uygun faiz oranı ile kredi seçeneğini müşterilerine sunmuştur. Esnek kredi olanakları ile İş Bankası ikinci el araç kredisi özel girişim bankası olan İş Bankası’nın müşterileri için sunmuş olduğu uygun kredi seçeneklerinden biridir. Kredi şartlarını oldukça esneten banka taşıt almak isteyen müşterilerinden krediler sıfır araçlar ve ikinci el araçlar için peşinatsız kredi imkânlarını da müşterilerine sunmaktadır. Sıfır araçlarda alınan kredilerde alınan aracın rehini peşinat için yeterlidir. İkinci el araçlarda 10 yaşa kadar kredi imkânı sunulmakta ve bu kredilerde peşinat yerine kefil yeterli görülmektedir.

Banka bu seçenekler ile müşterilerine kolaylık sağlamayı amaçlamışlardır. Banka ikinci el araç kredilerinde %1.50 faiz oranı ile kredileri müşterilerine sunmaktadır. İş Bankası şartlarında ki esneklikler ise bankaların müşteri portföylerinin genişlemesini sağlamıştır. Sizde bankanın sunduğu bu cazip fırsatlar ile banka kredilerini kullanarak peşinatsız krediler ile taşıt sahibi olabilirsiniz.

 

 Bir önceki yazımız olan Şekerbank İkinci El Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde İkinci El Taşıt Kredisi, Şekerbank İkinci El araç Kredisi ve Şekerbank İkinci El Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git