İş Bankası İmece Kart Anlaşmalı Firmalar

İş Bankası banka kredi ürünlerinden olan İmece Kart İş Bankasın tarafından çiftçilik, seracılık, hayvancılık, arıcılık ve balıkçılık ile uğraşan müşterilerine finansal destek sağlamak amacı ile müşterilerine sunulmuş olan bir banka kredi ve kart ürünüdür. İmece kart ile müşteriler ihtiyaç duydukları tarımsal faaliyet girdi ürünleri alışverişlerinde büyük avantajlar sağlamaktadır. İmece Kart müşterilerine tohum, fide, gübre, zirai ilaç, akaryakıt, yem, tarımsal üretimde gerekli araç alımları, veterinerlik hizmetleri gibi ihtiyaçlarında finansal destek sağlamaktadır. İmece Kart bankamatik kartı /olarak da kullanılabilen bir karttır.

İş Bankası İmece Kart sahipleri bankamatik özelliği sayesinde 7/24 Türkiye genelinde yaygın olarak kullanılan ATM ağı üzerinden para çekme, para yatırma, bakiye öğrenme, havale, fatura ödeme ve yatırım işlemleri gibi finansal işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmektedirler.  Ayrıca İş Bankası İmece Kart kullanan müşteriler kartlarının bağlı bulunduğu vadesiz mevduat hesabı ile bağlantılı olarak İş Bankası İmece Kart Anlaşmalı Firmalar üzerinden alışveriş yaparak bu alış verişlerinden İmece Puan kazanabilmektedirler.

Müşteriler kazanmış oldukları bu İmece Puanlarını yine anlaşmalı işyerleri üzerinden yapacakları alışverişlerinde kullanabilmektedirler. İmece Kart sahipleri yurt içinde veya yurt dışında ATM’lerden nakit çekebilmektedirler. İş Bankası İmece Kart sahiplerine öncelikler banka tarafından Tarımsal Kredi Tahsis edilir.  Müşterilerin İş Bankası İmece Kart Anlaşmalı Firmalar aracılığı ile yapacakları tarımsal girdi alışverişlerinde üreticilere faizsiz dönemli alışveriş imkânı sunulmaktadır. İmece Kart ile müşterilere sunulmuş olan esnek vade seçenekleri sayesinde karta bağlı tarımsal kredinin vadesi hasat dönemine uygun olacak şekilde maksimum vade ile 1 yıl olarak belirlenebilmektedir. Kişilerin yapmış oldukları alışverişlerin geri ödemesinin faizsiz dönem içerisinde veya faizsiz dönemin bitiminde ödenmesi halinde ödemelere faiz uygulanmaz.

Faizsiz dönem süre bankanın firmalar ile yapmış olduğu anlaşmalara göre farklılık göstermektedir. İş Bankası İmece Kart anlaşmalı ve İmece Puan avantajı sağlayan üye işyerlerinden yapılacak olan akaryakıt dışındaki alışverişlerde işlem tutarları üzerinden İmece Puan kazanma fırsatı müşterilere sunulmuştur. Kullanıcılarına büyük avantaj sağlayan İmece Kart başvuruları İş Bankası şubeleri üzerinden yapılabilmektedir.

 

 

 

 Etiketler:

Sayfa başına git