İş Bankası İmece Kart Faiz Oranları

Özel girişim bankaları arasında yer alan Türkiye İş Bankası kişilerin artan ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacı ile farklı banka ürünlerini kullanıcılarına sunmaktadır. Bu sayede hem banka ürünlerinin sayısında artış meydana gelmiş hem de bu banka ürünlerinin kullanımı kişiler arasında yaygınlaşmaya başlamış ve bankaların müşteri sayılarında artış meydana gelmiştir. İhtiyaçların artan çeşitliliğe sahip olması bankalarında ürünlerinde yenilik yapmalarına neden olmuştur.

Kurumsal ve bireysel müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı banka ürünlerini geliştiren ve bu ürünler ile müşterilerine farklı avantajlar sunan bankalar yapmış oldukları bu yeni ürün çalışmaları ile oldukça fazla tercih edilmeye başlanmışlardır.

Türkiye İş Bankası da bu türden farklı müşteri ihtiyaçlarının çözümüne yönelik olarak farklı banka ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Türkiye İş Bankası tarafından tarımsal üretime destek vermek amacı ile çiftçilik, seracılık ve hayvancılık ile uğraşan müşterilerine sunmuş olduğu bir hizmet olan İş Bankası İmece Kart tarımsal üretim ile uğraşan bireylerin üretimde duydukları ihtiyaçlara destek olmak amacı ile müşterilerin hizmetine sunulmuş bir karttır.

Kişiler İş Bankası İmece Kart ile tarımsa üretim için gerekli alışverişlerinde avantaj sağlamanın yanı sıra bu kart ile günlük acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabilmektedirler. Kişiler hem alış verişlerinde hem de nakit avans çekimlerinde kullanabildikleri bu kart ile bunların yanı sıra farklı finansal işlemlerini de gerçekleştirebilmektedirler. Kişiler İmece Kart kullanmaya başlamadan önce kartları banka tarafından üzerine kredi tanımlanan kredili vadesiz mevduat hesaplarına sahip olmaktadırlar. İmece Kart bu hesaba bağlı olarak finansal işlemlerin yürütülmesini sağlayan bankamatik özelliğine sahip olan bir kart olarak kişilere tanımlanmaktadır. İş Bankası İmece Kart Faiz Oranları bu kart anlaşmalı işyerlerinden yapılan alışverişlerde geri ödemesi faizsiz dönem içinde yapıldığında kullanıcılarına herhangi bir faiz ödemesi ile karşı karşıya bırakmaz.

İş Bankası İmece Kart Faiz Oranları faizsiz ödeme süresi boyunca geri ödemesini yapmayan bireyleri için bankaların alışveriş yaptıkları anlaşmalı işyerleri ile banka arasında yapılan anlaşma dâhilince belirlenmektedir. Faiz oranları hakkında detaylı bilgi bankadan alınabilmektedir.Bir önceki yazımız olan Şekerbank Hasat Kart Faiz Oranları başlıklı makalemizde ŞEKERBANK ve Şekerbank Hasat Kart Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git