İş Bankası İmece Kart Limit Arttırma

Türkiye’de hizmet veren köklü özel bankalar arasında yer alan İş Bankası farklı banka ürünleri ile farklı müşteri özelliklerine yönelik olarak sunduğu banka ürünleri ile banka müşteri sayısını genişletmeye ve yeni tasarlanan farklı özelliklere sahip banka ürünleri ile müşterilerine destek vermeyi amaçlamaktadır.

İş Bankası müşterilerine farklı banka ürünleri ile müşterilerine yapacakları alışverişlerde veya günlük acil nakit ihtiyaçlarında destek sağlamayı amaçlamaktadırlar. İş Bankası tarafından son dönemlerde tarımsal işler ile uğraşan kişilerin finansal yaşamlarında kişilere destek vermek adına sunulan bir hizmet de İş Bankası İmece Kart adı altında sunulan banka ürünüdür.

İş Bankası İmece Kart ile müşteriler tarımsal girdi alışverişlerinde ve günlük nakit ihtiyaçlarında kartlarının bağlı bulunduğu vadeli kredi hesabı ile uygun faiz oranları ya da faizsiz dönem içinde faizsiz geri ödeme seçenekleri ile harcamalarını avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

İmece Kart İş Bankası tarafından çiftçilik, seracılık ve hayvancılık ile uğraşan müşterilerine yani üretici kesim müşterilerine finansal rahatlık sağlamak adına sunmuş olduğu bir hizmettir. İş Bankası İmece Kart müşterilere tarımsal faaliyetlerde ihtiyaç duyulan tohum, fide, gübre, zirai ilaç, akar yakıt, yem, tarımsal ekipman gibi tarımsal üretim için gerekli olan harcamalarının finansmanı amacı ile üreticilere tahsis edilen tarımsal kredinin kullanımını sağlayan ve bankamatik kartı olarak da kullanılabilen bir kart ürünüdür. İş Bankası İmece Kart Limit Arttırma banka tarafından kullanıcılarına sunulan bu kartın limiti kullanıcıların isteklerine göre şekillendirilebilmektedir.

Kişiler kullandıkları kartlar ile yaptıkları alışverişlerin ve kullandıkları nakit avans çekimlerinin limitleri kartlarının bağlı bulunduğu kredili mevduat hesaplarında sözleşme ile belirlenmektedir. Kişiler istedikleri takdirde İş Bankası İmece Kart Limit Arttırma taleplerinde bankaya başvuru yaparak bu taleplerini bildirebilir ve banka ile görüşme sağlayarak kartlarının limitlerini banka uygun gördüğü zaman arttırabilmektedirler. Kişilere sunulan bu avantajlar kişilerin istekleri dâhilinde düzenlenebilmektedir. Hem kart limitlerinin belirlenmesinde hem de kart kullanımlarının geri ödemelerinde hem faizsiz hem de uygun faiz ve vade süreleriyle kartlar kullanıcılarının ihtiyaç ve özelliklerine bireyselleştirilebilmektedir.Etiketler:

Sayfa başına git