İş Bankası İmece Kart Nakit Avans

Türkiye İş Bankası müşterilerine çeşitli banka ürünleri ile finansal destek sağlamaktadır. Türkiye İş Bankası tarafından kullanıcılarına sunulan bir hizmet de İş Bankası İmece Kart seçeneğidir. Türkiye İş Bankası İmece Kart ile çiftçilik, seracılık ve hayvancılık ile uğraşan tarımsal üreticilere finansal destek sağlamayı amaçlamaktadır.

Çiftçilik, seracılık ve hayvancılık ile uğraşan müşterilerine uğraştıkları iş ile alakalı finansal işlemlerinde destek olmak amacı ile İmece Kartı kullanıcılarının hizmetine sunan banka bu kart ile müşterilerine birçok avantaj sağlamayı amaçlamaktadır.

İş Bankası İmece Kart hizmeti ile müşterilerine tarımsal faaliyetlerinde ihtiyaç duydukları tohum, fide, gübre, zirai ilaç, akaryakıt, yem ve tarımsal ekipman gibi ihtiyaçların karşılanmasında finansal destek sağlamaktadır.  İş Bankası İmece Kart kullanıcıları bu kartları sadece tarımsal alışverişlerinde değil bu kartın bankamatik özelliği nedeni ile diğer finansal işlemlerinde de kullanabilmektedirler.

İmece Kart kullanıcıları İş Bankası İmece Kart Nakit Avans seçeneği ile de günlük acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabilmektedirler.

İmece Kartın kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlar arasında yer alan İmece Kart nakit avans özelliği ile kullanıcılar 7/24 hem İş Bankası ATM’lerinden hem de diğer banka ATM’leri ve PTT ATM’lerinden nakit avans çakabilmektedirler. Kişiler İş Bankası İmece Kart Nakit Avans hizmeti ile çekmiş oldukları acil nakit avansları için faizsiz dönem süresi içinde geri ödeme şartı ile faiz ödemezler bu da banka tarafından kullanıcılarına sağlanan avantajlardan biridir. İş Bankası İmece Kart sahipleri kartları ile tarımsal finansman sağlamanın yanı sıra birçok finansal işlemi de gerçekleştirebilmektedirler.

Bu işlemler; para çekme, para yatırma, bakiye öğrenme, havale, fatura ödeme ve yatırım işlemleri gibi finansal işlemler sayılabilmektedir. İş Bankası İmece Kart sahipleri kartlarının bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabı ile bağlantılı olarak alışveriş yapabilmekte ve yurt içinde ya da yurt dışındaki ATM’lerden para çekebilmektedirler. İmece Kart sahipleri anlaşmalı işyerlerinden yaptıkları alışverişlerde çeşitli avantajlar ile kampanyalı alışveriş yapabilir bu alış verişlerinde İmece Puan kazanabilir. Bu İmece Puanlarını anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde kullanabilmektedirler.Etiketler:

Sayfa başına git