İş Bankası İmece Kart Nedir?

Türkiye İş Bankası farklı banka ürünleri ile müşteri sayısını genişletmeye ve yeni banka ürünleri ile müşterilerine destek vermeyi amaçlamaktadır. İş Bankası müşterilerine farklı banka ürünleri ile nakit ihtiyaçlarında destek sağlamaktadır. İş Bankası tarafından son dönemlerde tarımsal işler ile uğraşan kişilerin finansal yaşamlarında kişilere destek vermek adına sunulan bir hizmet de İş Bankası İmece Kart adı altında sunulan banka ürünüdür. İş Bankası İmece Kart Nedir? İmece Kart İş Bankası tarafından çiftçilik, seracılık ve hayvancılık ile uğraşan müşterilerine yani üretici kesim müşterilerine finansal rahatlık sağlamak adına sunmuş olduğu bir hizmettir. İş Bankası İmece Kart Nedir? Müşterilere tarımsal faaliyetlerde ihtiyaç duyulan tohum, fide, gübre, zirai ilaç, akar yakıt, yem, tarımsal ekipman gibi tarımsal üretim için gerekli olan harcamalarının finansmanı amacı ile üreticilere tahsis edilen tarımsal kredinin kullanımını sağlayan ve bankamatik kartı olarak da kullanılabilen bir kart olarak müşterilere sunulan bir banka ürünüdür. İş Bankası İmece Kartın müşterilerine sağlamış olduğu avantajlar:

  • İmece kart sahibine öncelikle banka tarafından tarımsal kredi tahsis edilir. Bu kart ile anlaşmalı iş yerlerinden yapılacak olan tarımsal girdi alışverişlerinde üreticilere faizsiz dönemli alış veriş imkânı sağlanır.
  • İmece Kart ile kişilere esnek vade yapısı sayesinde kredinin vadesi hasat zamanlarına göre ayarlanabilmektedir.
  • Alışveriş tutarının faizsiz dönem içerisinde veya faizsiz dönem bitiminde ödenmesi halinde faiz uygulanmaz.
  • Alış veriş tutarı kart sahibine tahsis edilmiş olan İmece Kart kredisinden karşılanır.
  • İmece Kart kullanıcılarına anlaşmalı iş yerlerinden yapacakları alış verişlerinde puan avantajlı alış veriş imkânı sunmaktadır.
  • İmece Kart sahipleri kartın bankamatik özelliği sayesinde Türkiye’nin her yerinde 7/24 yaygın bankamatik ağını kullanarak para çekme, para yatırma, bakiye öğrenme, havale, fatura ödeme, yatırım işlemleri gibi hizmetlerden yararlanabilirler.
  • İş Bankası İmece Kartlarının bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabı ile bağlantılı olarak yapacakları yurt içi ve yurt dışındaki ATM’lerden para çekilebileceklerdir. Bankamatik özelliğiyle yapılacak alış verişlerde İmecePuan yerine MaksiPuan kazanacaklardır.

 

 

 

 

 Etiketler:

Sayfa başına git