İş Bankası İmece Kart Ödeme Vadesi

Artan nakit ihtiyaçları hem bireysel müşterilerin hem de kurumsal müşterilerin bankalardan çeşitli banka ürünlerini talep etmelerine neden olmuştur. Kişilerin artan ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacı ile de bankalar farklı banka ürünlerini kullanıcılarına sunmuşlardır. Bankalar bu sayede hem banka ürünlerinin kullanımının artmasını hem de müşteri sayılarını arttırmayı hedeflemektedirler. Kurumsal ve bireysel müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı banka ürünlerini geliştiren ve bu ürünler ile müşterilerine farklı avantajlar sunan bankalar yapmış oldukları bu yeni ürün çalışmaları ile oldukça fazla tercih edilmeye başlanmışlardır.

Türkiye İş Bankası da bu türden farklı müşteri ihtiyaçlarının çözümüne yönelik olarak farklı banka ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Türkiye İş Bankası tarafından tarımsal üretime destek vermek amacı ile çiftçilik, seracılık ve hayvancılık ile uğraşan müşterilerine sunmuş olduğu bir hizmet olan İş Bankası İmece Kart tarımsal üretim ile uğraşan bireylerin üretimde duydukları ihtiyaçlara destek olmak amacı ile müşterilerin hizmetine sunulmuş bir karttır. Kişiler İş Bankası İmece Kart ile tarımsal üretim için gerekli alışverişlerinde avantaj sağlamanın yanı sıra bu kart ile günlük acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabilmektedirler.

Kişiler hem alış verişlerinde hem de nakit avans çekimlerinde kullanabildikleri bu kart ile bunların yanı sıra farklı finansal işlemlerini de gerçekleştirebilmektedirler. İş Bankası İmece Kart Ödeme Vadesi seçenekleri müşterilerin tercihlerine göre belirlenebilmektedir. Kişiler bu kart ile yapmış oldukları avantajlı alışverişlerin ve kullanmış oldukları nakit avansların geri ödemelerini hasat zamanında yapabilme imkânlarına sahiptirler.

Kişiler İş Bankası İmece Kart Ödeme Vadesi seçenekleri kullanıcılarına uygun geri ödeme seçeneklerini sunmaktadır. Kişiler kart üzerinden yapmış oldukları harcamaların ve nakit avans çekimlerinin geri ödemelerini 5 aya varan faizsiz dönem içerisinde yapabilecekleri gibi uygun faiz oranları ile de kendi belirlemiş oldukları dönemler içerisinde yapabilmektedirler. Kişiler kart kullanımlarının geri ödemelerini hasat zamanına göre de belirleyebilmektedirler. Kişiler ödeme işlemlerini istedikleri zaman İş Bankası ATM’lerinden veya PTT şubelerinden yapabilmektedirler. Kişiler hem alışverişlerinde hem geri ödemelerde avantajlar sunan kart oldukça fazla kullanılmaktadır.

 Etiketler:

Sayfa başına git