İş Bankası Kredi Kartı

İş Bankası, Maximum kartların pek çok özelliği ve alternatifleri yer almaktadır. Bu alternatifler Mastercard Standart, Maximum Tema Kart, Mastercard Platinium, Mastercard Gold, Visa Platinium, Visa Klasik, Visa Premier, İş’te Üniversiteli, Sanal Kart ve Samsunspor Maximum kart olmak üzere toplamda 10 farklı çeşitte kredi kartı yer almaktadır. İş Bankası kredi kartı çeşitlerinin özellikleri de bilinmesi gereken konulardan biridir. Bu özellikleri öğrenerek kart tercihinizi de yapabilirsiniz. Maximum Visa Klasik ve Mastercard Standart kart çeşitleri ortalama olarak aynı özellikleri kapsar. Kredi kartınızı hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanabilirsiniz. Yurt dışındaki harcamalarınızın geri ödemesini de TL olarak yapabilirsiniz. Ayrıca temassız özelliğiyle 35 TL ve altı alışverişlerinizde kartınızı okutup şifresiz şekilde işlem sağlayabilirsiniz.

Maximum Mastercard Standart kredi kartının diğer özelliklerinin başında, Millennium Lounge’da size özel olarak indirimli tarifeden faydalanabilir. MaxiShuttle hizmetlerinden İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehir sınırları içerisinde transfer olanaklarından da yararlanılabilir. Üstelik İş Bankası kredi kartı sayesinde İstanbul Atatürk Havalimanı Otoparkında 3 saat ve daha fazlası yani 7 günü geçmeyen kullanımlarda ise %50 indirim oranından yararlanabilirsiniz. Üstelik Maximum Mastercard Standart kart çeşidinin yıllık aidat ücreti ise 40 TL olarak belirlenmiştir. Ek kart ücreti de 20 TL tutarındadır.

Sizlere sunulan bir diğer kart çeşidi ise Maximum Visa Premier ve Mastercard Gold türü kartlardır. Maximum Mastercard Standart kredi kartının bütün özelliklerine sahip olmakla beraber ek olarak pek çok özelliği de yer almaktadır. Aynı olarak sunulan özelliklerin pek çoğunda indirim oranı ya da faydalanmak istenen koşullar Gold kredi kartında çok daha avantajlı şekilde sunulmuştur. İş Bankası kredi kartı seçenekleri arasında bulunan Standart Kredi kartı dışındaki özellikleri ise adeta saymakla bitmeyecek gibidir. İlk olarak çalınma ve kaybolma hasar ödemesi, acil nakit avans ödemesi, alışveriş hasar ödemesi ve kart yenilenmesi gibi imkanlar sağlanmaktadır. Bu konuda tüm banka müşterileri çeşitli imkanlardan diledikleri gibi yararlanabilirler. Herhangi bir İş Bankası şubesine giderek de başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan ING Bankası Kredi Kartı başlıklı makalemizde ING Bankası, ING Bankası Kredi Kartı ve kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git