İş Bankası Maximum Şirket Kredi Kartı

İş Bankası tarafından şirketlere özel Maximum Kredi Kartı ile birden fazla bankacılık işlemleri ücretsiz ve daha hızlı bir şekilde sunuluyor. Kısa süreli gerekli olan nakit ihtiyacından tutunda yapılan ödemelerde çek ve senetleri ortadan kaldıran kredi kartı ile ödeme yöntemine kadar birçok açıdan güvenliği ve ticari nakit akışını artıyor.

Maximum Şirket Kredi Kartı Özellikleri

Şirket sahiplerinin alabileceği bu Maximum Kredi Kartı şirket adına yapılacak olan yurtiçi ve yurtdışı konaklama, seyahat ve ağırlama gibi masraflar içinde kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra Türkiye içerisinde 200 binden fazla Maximum üye işyerleri ile gıda, akaryakıt, yemek, kuyum ve telekomünikasyon sektörlerinin de dahil olduğu yerlerde taksitli alışveriş yapılabiliyor.

Şirket kartı ile yapılan harcamalar üzerinden MaxiPuan kazanarak kazandığınız puanları Maximum üye işyerlerinde kullanabiliyorsunuz. Yapılacak olan ödemeler için ise şu avantajlara Maximum Şirket Kredi Kartı ile sahip olunabiliyor;

  • %20 olan asgari tutarı ödeyerek kalan borç miktarını vadelendirme ile kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.
  • Peşin alışveriş yaptığınız zamanda tedarikçiye bağlı olmadan İş Bankası tarafından yapılan harcamalar 9 aya kadar taksitlendirilebiliyor.
  • Kredi kartı borçlarının ödenmesi için otomatik ödeme talimatı verilebiliyor ve yapılan borçlar Ticari İnternet Şubesi aracılığı ile ayrıntılı bir şekilde görüntülenebiliyor.
  • Yurtdışında yapılan harcamalar o ülkenin para birimine göre yapılıyor. Yapılan yabancı para birimi ile olan harcamalarda borç TL olarak ekstrenize yansıyor.
  • Kredi Kartının kaybolması durumunda VISA merkezini arayarak durumu bildirmeniz halinde kartınız kullanıma kapatılıyor, nakit avans kullanabiliyorsunuz ve 48 saat içerisinde yeni kartınıza kavuşabiliyorsunuz.

Başka bankaların POS cihazları üzerinden yapılan harcamalar bankalar arası takas sistemi ile ekstrenize yansıyacağı için borç ekstrenize yansımadan şubeye gidip taksitlendirme başvurusunda bulunmanız gerekir.

Taksitlendirme Detayları

Yapılacak olan taksitlendirme işlemleri hesap kesim tarihinden önce şubeye bildirilmesi gerekiyor. Yapılan birbirinden bağımsız tüm harcamalar için ayrı ayrı taksitlendirme başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Eğer taksitlendirdiğiniz borçlarınızı erken kapatmak isterseniz tahsil edilen ücretler iade edilmiyor. İş Bankası borç taksitlendirme başvurusunda bulunmak için yapılan harcamadan sonraki 2 iş günü içerisinde şubeye giderek başvuruda bulunmanız gerekiyor.Bir önceki yazımız olan ING Bonus Card Detayları başlıklı makalemizde Bonus Kart ve ING Bank hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git