İş Bankası MaxiPara Kartları

İş Bankası MaxiPara kartları ile müşterilerin birbirinden farklı avantajlar sunuyor. 5 farklı MaxiPara kartı bulunuyor ve bunları 18 yaş altı gençler, 18 yaş üstü gençler kullanabilirken bazılarını da hediye kart ve sinema kartı olarak kullanabilirsiniz. MaxiPara kartının avantajları şunlardır;

  • Bu karta yüklenen tutar kadar alışveriş yapma imkanı sunabilirsiniz. Bu şekilde aşırı harcamalarınızın önüne geçebilirsiniz.
  • Eğer hala fazla harcama yapıyorum diyorsanız kartınızı nakit çekimlere kapatabiliyorsunuz.
  • Bunların yanı sıra MaxiPara kartınız ile yapacağınız alışverişlerden maxipuan kazanabilir ve bu puanları Maximum kart üye işyerlerinden harcayabilirsiniz.
  • MaxiPara kartınıza istenilen zamanda para yüklemesi yapılabilir, istenilmesi halinde de otomatik para aktarımı yapılarak sizi yarı yolda bırakması önlenebilir. Bu otomatik para aktarım talimatlarının periyotları olarak haftalık, aylık ve 3 aylık dönemler belirleniyor.
  • Yada isterseniz kartınızdaki para belirlediğiniz limitlerin altına indiğinde yükleme yapılabiliyor.

18 Yaş Üzeri Gençler İçin MaxiPara Gençlik Kart

18 yaşını dolduran gençler için kredi kartı istenilmesi halinde ebeveynleri tarafından kendilerinin belirledikleri tutar oranında limiti olan bir kredi kartı verilebilir. Böylece çocuğunuzun limiti aşmadığına emin olabilir ve istediğiniz zaman harcamaları durdurabilirsiniz. Kartın üzerinde ebeveynlerin değil çocuğun ismi yer alır. Bu kartın alınabilmesi için kişinin kendisinin ve çocuğunun İş Bankası müşterisi olması gerekiyor.

18 Yaş Altı Gençler İçin MaxiPara Gençlik Kart

Yaşı 18’in altında olan çocuklar için elden harçlık verme devrinin son bulduğunu yada gereksiz olduğunu düşünenler çocukları için MaxiPara gençlik kart çıkartabilirler. Bu karta çocuğunuza vermek istediğiniz harçlık tutarını yatırabilir çocuğunuzun yaptığı harcamaları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca istemeniz halinde otomatik para aktarımı yapılabilir düzenli olarak para verme işlemlerinden kurtulabilirsiniz. Bu kartın alınabilmesi için 12 ile 18 yaş arasındaki çocuğunuz için başvuru yapabiliyorsunuz. Bu kart için kişinin kendisinin İş Bankası müşterisi olması yeterli oluyor yani çocuğun İş Bankası’nda bir hesaba sahip olmasına gerek yok. Kartı nakit çekimlere kapatarak yapılan harcamaların nereye gittiğini takip etme imkanınız da bulunuyor.

MaxiPara Hediye Kart

Sevdiklerinize alacağınız hediye konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız bırakın kendisi kendi hediyesini alsın. Hem sevdiklerinize hediye almak hem de hediyenin kendisi tarafından seçilmesini istiyorsanız İş Bankası MaxiPara hediye kart tam size göre. Bu kart içerisine en fazla 300 TL yükleyebiliyorsunuz ancak isterseniz birden fazla hediye kart alabilirsiniz. Hediye vereceğiniz kartı alan kişinin İş Bankası Müşterisi olmasına gerek bulunmuyor. Kart üzerinde isim bulunmadığından son kullanma tarihinden önce kullanılmaması halinde kart iptal oluyor ve içerisindeki miktar geri ödeme yapılmıyor.Bir önceki yazımız olan Halkbank’tan İspark’ta Ücretsiz Otopark başlıklı makalemizde Halkbank, İspark ve paraf kart hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git