İş Bankası Referans Emekli Müşteri Kampanyası

 

İyi bir gelecek hepimizin hayalidir. Mezun olduktan sonra iş hayatına atılıp, yıllarca çalıştıktan, emek verdikten sonra hem kendimizin hem de ailemizin rahat, huzurlu bir hayata sahip olmasını arzu ederiz. Bu yüzden hem çalışırken hem de emekli olduktan sonra geleceğe yatırım yapmak herkes için çok önemlidir. İş hayatı boyunca da birikimlerimizi emekli olunca nasıl değerlendireceğimizi düşünürüz. Çalışırken yapılan bireysel emeklilik sistemleri emekli olduktan sonra ise yerini emeklilik fonlarına bırakır. Bu noktada tüm bankaların verdiği bireysel hizmetler bulunmaktadır. İş Bankası da Referans Emekli Müşteri Kampanyası ile 31 Ocak’a kadar emekli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

İş Bankası Referans Emekli Müşteri kampanyası ile maaşlarını İş Bankası’ndan alan emekliler, maaşlarını İş bankasına taşıyan her bir tanıdığı için 50 TL’den başlayan 200 TL’ye varan MaxiPuan kazanıyor. Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan yakınlarına ise Hoş Geldin MaxiPuanı hediye edilerek müşteri memnuniyetinin üst düzeyde sağlanması hedefleniyor. 31 Ocak 2016’ya kadar maksimum dört yakınının emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan emeklilere toplamda maksimumda 200 TL referans Maxipuan hediye ediliyor.

İş Bankası Referans Emekli Müşteri Kampanyası ile emekli maaşlarını İş Bankası’na taşıyanların sahip olduğu fırsatlar ise saymakla bitmiyor. Öncelikle İş Bankası Emekli Paketi müşterileri, yıllık ek kart ücreti, kredi kartı yıllık ücreti ve hesap işletim ücretinden muaf tutuluyor. Bunun yanı sıra emekli paketi müşterisiyseniz nakde ihtiyaç duyduğunuz indirimli faiz oranları ve tercihe göre ayda bir ya da 3 ayda bir ödemeli taksit imkânlarıyla İş Bankası Emekli Kredisi’nden yararlanabiliyor. İş Bankası Referans Emekli Müşterileri ve tüm İş Bankası emekli müşterileri özel faiz oranlarıyla mevduat hesaplarında da birikimlerini değerlendirme imkânına sahip.

İş Bankası kalitesi ve hizmetiyle bu ayrıcalıklı kampanyaya katılabilmek için ise tek yapmanız gereken referans yakınınızla birlikte 31 Ocak 2016 tarihine kadar en yakın İş Bankası’na uğramak ve Emekli Paketi ayrıcalıklarıyla ilgili detaylı bilgi almak. Emekli maaşınızı ve birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz bu kampanya ile sizler de İş Bankası güveni ile huzurlu bir birikim yapabilirsiniz.

 

 Etiketler:

Sayfa başına git