İş Bankası Taksitli Nakit Avans Çekme

İş Bankası müşterileri, acil nakit paraya sıkışmaları halinde birçok imkândan faydalanabilmektedir. Günün her saatinde bu imkânlardan faydalanmak son derece kolay olmak ile birlikte kişiler kendilerine sunulan hizmetleri oldukça keyifli bir şekilde kullanabilmektedir. İş Bankası taksitli nakit avans çekme işlemleri, her geçen gün çok daha fazla sayıda kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu denli yoğun bir ilgi gören bu hizmetler, daha da kaliteli bir şekilde müşterilere sunulabilmek için sürekli olarak yenilenmekte ve geliştirilmektedir.

Kişiler için büyük bir finansal destek konumunda olan İş Bankası taksitli nakit avans çekme işlemlerinden faydalanmak isteyen kişilerin birtakım şartları yerine getirmeleri de son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken hususlar ise şöyledir;

  • Kişiler taksitli nakit avans çekmek istediklerinde geri ödemelerini en az 5 ay en çok ise 9 ay vade ile ödemektedirler.
  • Hiçbir işlem ücretinin alınmaması ile birlikte oldukça uygun faiz oranları da uygulanmaktadır.
  • Kişiler en az 200 TL ve en çok da kredi kartlarının nakit avans çekme limiti kadar avans çekebilme imkânına sahip olabilmektedirler. ( Maksimum 15.000 TL)
  • Belirtilen ödeme planı ile birlikte kişilerin ilk ekstrelerinde taksit tutarı yansıtılmaktadır. Yansıtılan taksit ile birlikte kişilerin eksiksiz ve düzenli bir şekilde ödemelerini yapmaları gerekmektedir. Böylelikle herhangi bir gecikme faizi gibi olumsuz durumlar ile de karşılaşılmamaktadır.
  • İş’te Üniversiteli, Bayii kartı ve şirket kartı gibi kredi kartı seçeneklerinden herhangi birine sahip olan kişiler, bu hizmetten faydalanamamaktadır.
  • Çekilen nakit avansların 3 dönem boyunca ödenmemesi halinde, borcun tamamı ödenene kadar nakit avans işlemine kapatılan kartlar, borcun ödenmesi halinde yeniden açılabilmektedir.
  • Nakit çekme özelliği banka tarafından engellenmiş olan İş Bankası kredi kartları da nakit avans çekme işlemini yapamamaktadır.
  • İş Bankası tarafından sunulan bu nakit avans çekme işlemlerinden faydalanmak isteyen kişiler ATM, internet şubesi ya da telefon şubesi üzerinden başvuruda bulunabilmekte ve kendilerine sunulan bu avantajlı nakit çekme imkânlarını dilediği gibi kullanabilmektedir.


Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde kredi kartı, Kredi Kartı Taksitlendirme ve Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git