İş Bankası Taşıt Kredisi

Türkiye’de müşterilerine hizmet vermek amacı ile kurulan özel bankalar arasında yer alan İş Bankası orta ve büyük ölçekli kurumsal müşterilerine finansal destek sağlamanın yanı sıra bireysel müşterilerine de farklı olanaklar ile banka ürünleri hizmeti sunmaktadır. Türkiye İş Bankası köklü özel bankalar arasında yer almaktadır.

Mevcut müşterilerini elde tutmak için ve yeni müşterileri bünyesine kazandırmak adına farklı banka ürünlerini esnek koşullar ile müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Bankanın sunmuş olduğu kredi kartı ve kredi ürünleri müşteriler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bankanın sunmuş olduğu kredi ve kredi kartı seçenekleri kurumsal müşteriler tarafından da tercih edilen banka ürünleridir. Banka müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı kredi seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Bankanın hem kredi kartı seçenekleri hem de kredi seçenekleri uygun koşullar dâhilinde müşterilerine sunulmaktadır.

Bankanın sunmuş olduğu ürünler arasında son dönemlerde kişilerin artan bireysel acil nakit ihtiyaçları nedeni ile banka krediler yoğun olarak kullanılmaktadır. İş Bankası farklı bireysel ihtiyaçları için kredi olanaklarını müşterilerine sunmaktadırlar. Kişilerin talepleri doğrultusunda kullanımı artan kredi seçeneklerinden biride İş Bankası taşıt kredisi seçenekleridir. Banka sıfır veya ikinci el taşıt alımlarında müşterilerine uygun kredi olanakları sunmaktadır. Bu tür kredilerin kullanımının artması bankaların bu kredi seçeneğinin şartlarında düzenlemeler yaparak kişilere daha uygun olanaklar sağlamasına neden olmuştur.

Önceleri taşıt veya konut kredilerinde bankalarca kişilerden peşinat talep edilmekteydi. Yeni yapılan düzenlemelerden sonra ise bazı bankalar müşterilerinden herhangi bir peşinat talep etmeden kredi imkânı sağlamaktadırlar. Kişiler için büyük kolaylık sağlayan bu durum kişileri ekstra peşinat masrafından kurtarmıştır. İş Bankası taşıt kredisi sıfır araçlarda alınan kredilerde alınan aracın rehini peşinat için yeterlidir. İkinci el araçlarda 10 yaşa kadar kredi imkânı sunulmakta ve bu kredilerde peşinat yerine kefil yeterli görülmektedir. Banka bu seçenekler ile müşterilerine kolaylık sağlamayı amaçlamışlardır. Banka ikinci el araç kredilerinde %1.50 faiz oranı ile kredileri müşterilerine sunmaktadır. Bankanın sunduğu bu cazip fırsatlarla banka kredilerini kullanarak peşinatsız krediler ile taşıt sahibi olabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde halk bank, Halk Bankası Taşıt Kredisi ve Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git