Kefilsiz, Belgesiz, Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Bazı kişiler, bankaların kredi çekerken istemiş oldukları gelir belgesini temin edememe durumları ile karşılaşmaktadırlar. Bu kişilerin sabit bir gelirleri de bulunmaktadır. Gelir belgesi temin edemediklerinden dolayı da bankaların, kişilerin kredi çekmeden önce isteyebilecekleri gelir belgesini de kredi evraklarında bankaya sunamazlar. Bazı bankalarda gelir belgesi sunamayan bu kişilere kredi vermektedirler. Bunun nedeni kefilsiz belgesiz, masrafsız kredi veren bankalar olmalarıdır.

Peki, kefilsiz belgesiz, masrafsız kredi veren bankalar hangileridir?

Finansbank, HSBC, Şeker Bank, Ziraat Bankası, ING Bank, Akbank, Türkiye İş Bankası, TEB(Türk Ekonomi Bankası) ve Vakıfbank kefil, belge istemeden ve herhangi bir masraf ödemeden kişilere kredi vermektedir. Gelir belgesi temin edemeyen ama sahip olmuş olduğu sabit geliri başka bir şekilde ispatlayabilen, bankalarda bulunan kredi notu yüksek olan kişiler veya kişinin krediye ipotek ettirebileceği bir gayrimenkulü olan kişiler, bankalardan kefilsiz, belgesiz ve masrafsız kredi alabilirler.

Akbank’tan Gelir Belgesi Temin Edemeyenlere Kredi Fırsatı

Akbank’ın gelir belgesi temin edemeyenlere verdiği kredilerden yararlanmak için tüm Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca SMS ve internet üzerinden de kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile krediye başvurmak isteyen kişiler, Kredi boşluk T.C. kimlik numaralarını yazıp 4425’e SMS ile yolladıklarında kredi alıp alamayacaklarını öğrenebilirler.

ING Bank’tan Alabileceğiniz Gelir Belgesiz Kredi

ING Bank’ın gelir belgesi temin edemeyenlere özel olarak hazırlamış olduğu ve 3,000 TL’ye kadar çekebileceğiniz Mini Kredi’ye tüm ING Bank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Mini Kredi çekmek isteyenler %1,99 faiz oranı ile bu krediye sahip olabilirler.

Gelir Belgesiz Kredi Çekmek İsteyenlerin Hazırlayacağı Evraklar

Herhangi bir bankadan kredi çekmek isteyen kişiler, bankaların iş ve ev ikametgâh adreslerinizi tespit etmek üzere çeşitli belgeler istemektedirler.

Bu belgeler;

Üzerinde T.C. kimlik numaranızın bulunduğu kimliğiniz,

Evinize veya iş yerinize son 3 ayda gelmiş olan bir fatura,

Krediyi çekmek isteyen esnaflar için vergi kimliği,

Çiftçiler için ise çiftçilik belgesi gereklidir.Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde Halk Bankası Kredi Başvurusu ve Halkbank kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git