Kefilsiz Evraksız Kredi Verenler

Kefil Olmaksızın, Evraksız, Anında Kredi 


Bir anda gelişen nakit gereksinimlerine çare bulmak amacıyla kredi kartından para alma, nakit avans çekme ve ek hesaptan para alma vb. Çözümler ile meydana gelen nakit gereksinimi karşılanmaya çalışılır. Fakat bu tarz nakit kullanımları bireysel tüketici kredilerine nazaran bir hayli maliyetli olur, ancak doğan acil nakit isteği ve vakit darlığından ötürü yüksek nema ve maliyetli bu paralar kullanılmaktadır.

Şimdi sizlere kısaca bankaya uğramadan, kefil olmaksızın, kefilsiz  evraksız  ve maaş bodrosu talep etmeden hemen tüketici kredisi sunan bankaları sayalım. 

Esasen bankalar son dönemlerde anında hesapta olan ve kefil olmaksızın, evraksız ve bankaya gitmeden hemen hesapta olan krediler kullandırmaktadırlar. Bu kredileri 1000 Türk Lirasından tutunda 30 bin Türk Lirasına dek olabilmektedir. Şuan sizlere bu hizmeti sunan bankalar ve kefil olmaksızın evraksız beş dakika içinde kredi nasıl kullanılır kısaca açıklayalım. 

Evvela Finansbank Enpara.Com vasıtası ile alıcılarına yönelik sunmuş olduğu şubesiz bankacılıktan söz edelim açacağınız bir Enpara hesabı ile hem ücret ödemeden pek çok bankacılık uygulamalarından faydalanır, isterseniz web şubesi, cep şubesi ve mobil bankacılık vasıtası ile kredi müracaatı yaparak hemen kredinizin hesabınıza yatmasını temin edebilirsiniz.

Gene Türk İktisat Bankası’nın Cepteteb hizmeti ile bankaya uğramadan online uygulamalar ile kredi müracaatında bulunabilir ve derhal kredinizi hesabınıza yatmasını temin edebilirsiniz. Ek olarak şube kullanmadığınız için daha uygun nema oranlarını da yakalama şansınız vardır.

Başka bir banka ise Yapı Kredi Bankası Nuvo uygulamasıdır, Nuvo ile aynı biçimde bankaya uğramadan derhal kredinizi kullanmanız olasıdır. Kefil, belge ve bankaya gelmeniz talep edilmez. Müracaatınızdan 5-10 dk sonra paranız hesabımıza hemen yatar.

Bir diğeri banka ise Garanti Bankası İgaranti uygulamasıdır. Gene aynı biçimde bankaya gitmenize gerek kalmadan anında kredi kullanmanız olası duruma gelmektedir. Kredi kullanmak amacıyla akıllı telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile müracaatınızı gerçekleştirerek 10-15 dakikada kredinizin onaylanması ile paranızın hesabınızda olmasını temin etmeniz olasıdır.

Yukarıda ifade edilen bankalardan anında kredi kullanmak için elbette belli koşullarda yer almaktadır. Kredi notunuzun elverişli olması, bankalar ile olan münasebetlerinizde düzenli ödeme gerçekleştirmeniz, daha önceleri takıntılar ya da geciken kredi, kredi kartı ödememesi olmaması icap etmektedir. Sözün kısası bankaların iyi alıcıları olmanız icap eder

Kredi notu 1600 ve üstü olanlar ya da yukarıda ifade edilen bir banka ile iş yapıyorsanız yatırım hesabınız, vadeli vadesiz hesaplarınız olması kredi onayında rol oynamaktadır.Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde Ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git