OYAK Üyelerine Sürpriz Gibi Kampanya

Ülkemizde çok büyük bir kesim kiracı durumundadır ve bir ev hayali kurmaktadır. Bir ev hayali kuran tüm OYAK’lılara ziraat bankasının sunduğu eşsiz ev kampanyası ev hayali taşıyan her insana istediği ve o çok arzuladığı evi alma imkânı vermektedir. Ziraatten OYAK üyelerine özel konut kredisi ile başlatılan bu eşsiz kampanyadan kim yararlanmak istemez ki ya da kimin hayali değildir içinde türlü birçok hayalini geçirebileceği mutlu bir ev hayali mutlu yarınlarımıza atabileceğimiz en büyük adımlardan biri olan ev hayali bizi hayal kurarken bile fazlası ile sevindirmektedir. Büyüklerimizin de dediği gibi ev sizden sonraki nesille temiz bir ahlaktan sonra bırakılacak en büyük bir hazinedir.

Kime bilir belki de hayatımız boyunca yakalayabileceğimiz en büyük fırsatlardan birini yakalamışken kolay kolay bırakmak istemeyeceğimiz bu fırsatı kaçırmak gerçekten bizi fazlası ile üzecektir. Bundan sonra iş işten geçtikten sonra yarın çok geç olmadan bu fırsata kulak verelim ve elimize geçen bu fırsatı bir kenara itmeyelim. Ziraatten OYAK üyelerine özel konut kredisi bize sunduğu avantajları elimizden kaçırmadan yakalayalım. Yarın, bugünden daha umutla yürümenin hayalini kuranlara müthiş bir fırsat olarak görünen bu kredi sayesinde ev sahibi olalım. Bundan sonra biz evi olanlara özenmekten kurtulalım. Ve artık bizde ülkedeki tüm ev sahiplerinden biri olalım.

Ziraatten OYAK üyelerine özel kredisi bu krediyi kullanmak isteyenlere de eşsiz fırsatlar tanımaktadır. OYAK üyelerine özel olan bu kredi için uzun vadeli dosya masrafsız ve uygun geri ödeme seçenekleri sunarak bu krediyi kullanacakları eşsiz bir ayrıcalık tanımaktadır. Mutlu bir yuvanın temeli olarak bilinen ev yaklaşan kış ayının da vazgeçilmez bir seçeneği olacaktır. 120 aya varan vade seçeneği sunan ayak mensuplarına özel ev kredisi ile uzman incelemesi değerinin %75 ine kadar kredi kullanılabilir.  Bu kadar kolaylığı sağlayan tüm ziraat yetkililerine teşekkür ederiz. Her insanın hayali olduğu gibi tüm OYAK mensubunun da hayalidir sıcak bir ev hayalimize ilk adımı atan ziraata sonsuz teşekkür ederiz.Etiketler:

Sayfa başına git