Paypal Kart Para Aktarma

Paypal kart, güvenli alışveriş sistemini sağlayan kart türüdür. Özellikle günümüz dünyasında sanal dolandırıcılığın artması sonucunda insanlar artık alışveriş sırasında kart bilgilerini verirken şüphe duymaktadır. Kart bilgilerini satıcıya vermek istememektedir. Bunun sonucunda ya alış verişlerini yapamamaktadırlar ya da içlerinde bir şüphe oluşmaktadır. İşte paypal kart güvenli ödeme sistemi yoluyla artık kredi kartınızı ya da bankamatik kartınızın bilgilerini satıcı ile paylaşmadan sizlere alışveriş yapma imkânı sağlamaktadır. Paypal’ın bu özelliği sayesinde de güvenle alışveriş yapabileceksiniz.

Paypal kart para aktarma ise paypal kartınızı satın aldığınız yerlerden para yükleme işini yapabilirsiniz. Paypal kartınızı online olarak alabileceksiniz. Bu noktada eğer ki Paypal hesabınıza bir defasına mahsus olmak üzere kredi kartınızı tanımlatırsanız kredi kartınız üzerinden herhangi bir kesinti olmadan para aktarabileceksiniz. Kredi kartı üzerinden paypal kart para aktarma yöntemi hem güvenlidir hem de istediğiniz an istediğiniz miktarda kredi kartınızdan para aktarabilme açısından avantajlıdır.

Paypal kartınızı yine Migros şubelerinden alabilirsiniz. Mİgros şubelerinden aldığınız karta belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Eğer ki kartı aldığınız zaman ilk yüklemenizi orada Migros mağazalarında yaparsanız para yüklemede herhangi bir komisyon alma durumu olmamaktadır. Fakat daha sonraki yüklemelerinizde belirli bir komisyon alacaktır.

Paypal kart para aktarma işlemi yukarıda anlatılan şekilde paypal hesabınıza olabileceği gibi paypal hesabınızdan başka bir hesaba ya da nakit çekim yapma şeklinde de olabilir. Öncelikle paypal kartınızı aynı bankomat kartı gibi kullanabilirsiniz. Nakit para çekebilirsiniz, alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü paypal kartınız paypal hesabınıza bağlı durumda olacaktır.

TEB bankamatiklerinden dilediğiniz zaman paypal kartınızla para çekebilirsiniz. Aynı bankamatik kartı gibi TEB ATM lerinden nakit para çekimi yapabilirsiniz. Bu nakit çekim esnasında herhangi bir komisyon kesmemektedir. Aynı şekilde TEB hesabınızdan ya da bankamatiklerinden paypal kartınıza komisyon kesintisi olmasan para ekleyebilirsiniz.

Yine paypal hesabınızdan başka bir banka hesabına para aktarabilirsiniz. Normal banka hesabından başka banka hesabına para aktarır gibi EFT işlemlerine benzer bir işlemle para transferi yapabilirsiniz. Bu işlem 5-6 gün kadar sürmektedir. İnternet üzerinden paypal hesabınıza girerek buradan para aktarmak istediğiniz hesabı yazarsınız. Daha sonra tutarı yazarak para aktarabilirsiniz. Bir miktar komisyon keserek 5-6 gün içerisinde belirtmiş olduğunuz hesabınıza paranız aktarılmış olur.Etiketler:

Sayfa başına git