Paypal Kart Ücretli mi

Sanal kart dolandırıcılığının artması sonrasında insanlar artık alışveriş yaparken kart bilgilerini başkası ile paylaşma konusunda tereddüt etmektedir. Hal böyle olunca da insanlar güvenli alışveriş yapmak için yeni yöntemler aramaktadır. Paypal kart işte böyle sorunları ortadan kaldırabilmek için kullanıma açılmıştır. Kart bilgilerinizi alışveriş yapılan yerle paylaşmayarak sizlerin güvenle alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Paypal kart ücretli mi? soruları için: Paypal kartı alabileceğiniz birden fazla nokta bulunmaktadır. Bu noktaların bazıları Paypal kartı belli bir ücret karşılığı satmaktadır bazıları ise satıştan herhangi bir ücret almamaktadır. Paypal kartı alabilmek için öncelikle 18 yaşını doldurmak gerekmektedir.

Paypal kart ücretli midir? Soruları için öncelikle internetten Paypal adresinden alınan kartlara herhangi bir ücret ödenmemektedir. Sadece size gelmesi için belli bir miktar kargo ücreti ödemeniz gerekecektir. Bunun dışında Paypal kart için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Ve kartınızı aldığınız zaman ilk para yüklemede ücret kesintisi olmayacaktır. Paypal kartınıza para yükleme işini Paypal hesabınıza tek seferlik olmak üzere tanımlayacağınız kredi kartından ya da banka hesap numaranızdan yatırabileceksiniz.25 TL’lik bir para yatırma sonunda Paypal kartınızı istediğiniz yerde kullanabileceksiniz.

Paypal kart ücretli midir? Sorusu için yine kart aldığınız yerlerdeki komisyondan bahsedebiliriz. Paypal kartını Migros alışveriş mağazalarından alabilirsiniz. Buradan temin etmiş olduğunuz kart için 5TL gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Kartınızı aldıktan sonra yine Migros alışveriş mağazalarından ya da diğer para yatırma merkezlerinden para yatırarak kullanıma açabilirsiniz. Paypal kartı temin edebileceğiniz yerlerden bir diğeri ise teknosa alışveriş merkezleridir. Teknosa mağazalarından alacağınız karta 5-6 TL civarında bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Fakat teknosa mağazalarında paypal kartınıza para yüklemesi yapılmamaktadır.

Paypal kartınızı yine seçkin PTT şubelerinden alabilirsiniz. Yine cüzi bir miktar ödeme yaparak sahip olacağınız kartınıza aynı şubelerden para yüklemesi yapabileceksiniz. Yapılan para yüklemesinde PTT şubeleri %1 gibi az miktarda komisyon almaktadır. Pata yüklemesi yaptıktan sonra kartınızı kullanabileceksiniz. Paypal kart ücretli mi? sorularınız için Paypal kart temin edilen yerlere göre cüzi miktarda ücretlidir. Kart kullanımı için kullanmış olduğunuz her ay için 1 TL gibi az miktarda bir ödeme yapacaksınız. Kartı kullanmadığınız aylar için bu ödemeyi yapmayacaksınızBir önceki yazımız olan Paypal Nedir başlıklı makalemizde Paypal, Paypal Kart ve Paypal Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git