Polislere Özel Krediler

Polislere Hangi Özel Krediler Veriliyor?

Birbirlerinden farklı çeşitli sektörlere özel kredi imkanları sağlamakta olan finans sektörü yine polis yardımlaşma sandığı ortaklarına özel farklı kredi fonksiyonları da vardır. BU gibi krediler oldukça düşük faiz seviyeleri ve masraf kalemlerinde de oldukça makul ücretler uygulanıyor veya yine hiç masraf alınmıyor. Kredi vade süreleri de oldukça uzun olarak ödeme kolaylıkları da getirebilmektedir. Yine polis bakım ve yardımlaşma derneği olan yani kısa adı ile polsan’a kredi imkanı tanımakta olan bir çeşit bankalardan bir tanesi de Teb olarak bilinmektedir. Teb polis eşi ve yine polsan ortaklarına da özel konut kredileri finansman sağlıyor. Kredi başvurularında da dosya masrafları alınmıyor, ekspertiz ücreti şeklinde de 500TL, ipotek tesis ücretleri şeklinde de 159.30 TL alınıyor. Bu biçimde polis sandığı ortaklarına da özel çeşitli faiz seviyeleri belirleniyor.

İş Bankası ve Polisler

İş bankasına gelecek olursak polis bakım ve yardımlaşma sandığının ortaklarına ve yine çeşitli polislerin eşlerine 119 aya varan vadeler çerçevesinde konut kredi imkanı takdim ediyor. Bu kredinin kullanımı açısından da kredi tahsisi ücretli kredi limitlerinin %0.5’i oranı şeklinde uygulanır. Ancak bankanın kampanyaya özel bir şekilde uyguladığı bu ücreti sınırlaması vardır. Kredi kapsamı çerçevesinde fark ve konut sigortasının yapılabilmesinin söz konusu olması da gündemde. Evin metrekare fiyatına göre de yine çeşitli sigorta ücretleri de değişecektir.

Garanti Bankası ve Polisler

Garanti bankası yine polislere özel olarak kredi kampanyaları yapmakta olan banka çeşitlerindendir. Konut kredisi kullanmakta olan müşterilerinden de daha öncelerden konut kredilerinde uygulanabilen sabit ekspertiz ücretlerini maliyet hesaplamalarına göre de belirtilmekte olunan ücret üstünden alır. İpotek tesisi ücreti de yine 160 TL olarak kampanyaya özel bir şekilde faiz oranları üstünden de kredi tesisi yapar. Polis eşleri de yine aynı biçimde bu kredilerden faydalanabiliyor ve yaşa özel olarak da sigorta yaptırmakta olan ve uzun zaman boyunca grup hayat sigortası yaptırmakta olan çeşitli müşteriler de konut kredilerine uygulanabilecek olan faizden 2 puan düşük tutarlarında kredi kullanımlarını profesyonel anlamda gerçekleştirebiliyor.Bir önceki yazımız olan Peşinatsız Ev Kredisi başlıklı makalemizde Peşinatsız Ev Kredisi nasıl ve Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git