QNB Finansbank İki Bayram Arası ATM Kampanyası

QNB Finansbank iki bayram arasında ATM aranmaz sloganı ile açıkladığı kampanyasında ramazan bayramı ile kurban bayramı arasında tüm ATM’lerden ücretsiz para çekme imkanı sunuyor. 1000 TL’ye kadar para çekimlerinde komisyon ödemiyorsunuz.

İki Bayram Atası ATM Kampanyası Detayları

Tüm bankaların ATM’lerinden ücretsiz para çekme kampanyası için detaylar şu şekilde;

  • QNB Finansbank tarafından sunulan bu kampanya 23 Haziran ile 5 Eylül 2017 tarihlerinde geçerli oluyor.
  • Kampanya sadece her ay 3 defa 1000 TL’ye varan para çekimlerinde geçerli oluyor. 3 defadan fazla yada 1000 TL’yi geçen para çekimlerinde komisyon ücreti alınıyor.
  • Kampanya tarihleri içerisinde yurtdışındaki ATM’lerden para çekmelerde adet ve sınır aranmaksızın ücretsiz olarak belirlendi. Fazla çekimlerde herhangi bir komisyon alınmıyor ancak günlük para çekme limiti yurtdışındaki ATM’lerde de geçerli oluyor. QNB Finansbank günlük para çekme limiti 7.500 TL olarak belirlendiği için yurtdışında bu miktara karşılık gelen döviz limit olarak belirleniyor.
  • QNB Finansbank’ın halihazırda aylık 1 defa komisyon ödemeden para çekme kampanyasını kullanan kişiler 23 Haziran ile 5 Eylül arasında yapacakları para çekme limitini 3 yerine 2 olarak kullanabiliyorlar.
  • 6 ile 30 Eylül arasında ise fazladan 1 adet komisyonsuz para çekme imkanı veriliyor.
  • Bankanın kendi ATM’lerinden yapılan tüm işlemler ücretsiz bir şekilde sunulmaya devam ediyor.
  • EnPara kampanyaları zaman içerisinde ekleme ve çıkarma şeklinde değişiklik yapma hakkına sahipler.

ATM kampanyasından faydalanmak için özel bir işlem yapmanız gerekmiyor QNB Finansbank tüm müşterilerine otomatik olarak bu kampanyayı tanımlıyor.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

Bankanın bayrama özel ATM kampanyasının yanı sıra bayram kredisi de özel faiz oranları ile QNB Finansbank müşterilerine sunuluyor. Aylık %1,20’den başlayıp en fazla %1,60’lara kadar çıkan faiz oranları ile bayram kredisi çekilebiliyor. Ayrıca çektiğiniz bayram kredisini 3 ay erteleme ile kurban bayramı sonrasında ödemeye başlayabiliyorsunuz.

Ertelemeli bayram kredisini çeken kişiler fazladan 1 aylık taksit tutarını erteleme ücreti olarak ödemeleri gerekiyor. Ancak ertelemesiz bayram kredisi çeken kişiler fazladan bir ücret ödemeden aylık %1,20’ye varan faiz oranlarından faydalanabiliyorlar.Bir önceki yazımız olan Vodafone ve Şekerbank’tan Çiftçilere Özel Avantajlar başlıklı makalemizde Çiftçi Tarifesi, ŞEKERBANK ve Vodafone hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git