QNB Finansbank KrediGO Uygulaması Detayları

Bankacılık hizmetlerinde online bankacılığın önüne geçen mobil bankacılık artık tüm banka işlemlerinin %60’ını üstleniyor. Banka müşterilerinin şubeye gitmeden daha fazla bir şekilde akıllı telefonlarını kullanarak işlem yaptığını tespit eden QNB Finansbank KrediGO uygulaması ile tüm kredi işlemlerini tek pencereye topladı. Kredi başvurularından tutunda bankaların faiz oranına, örnek kredi hesaplamasından tutunda kredi hakkındaki soruların cevaplanmasına kadar tüm işlemler KrediGO uygulaması ile yapılabiliyor.

QNB Finansbank KrediGO Uygulaması İle Yapılabilecekler

  • Kredi işlemleri hakkında aklınıza takılan soruların cevaplanması için uygulama içerisinde Kredi Doktorum seçeneği bulunuyor. Bu seçenek ile sorularınıza daha önceden hazırlanmış cevapları bulabilirsiniz.
  • Aklınızdaki kredi sorularının yada yaşadığınız kredi sorunlarının çözümü için KrediGO danışmanı ile görüşebilir uzman kişilerden alacağınız yardım ile tüm kredi işlemlerinizi eksiksiz yapabilirsiniz.
  • Diğer yandan sizin için gerekli olan kredi miktarıyla size ait olan bilgileri girmeniz halinde KrediGO uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Üstelik sadece QNB Finansbank için değil tüm bankalar için bu uygulamayı kullanabiliyorsunuz.
  • Diğer bankalardan onaylanan kredilerinizi QNB Finansbank hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Ancak eğer KrediGO uygulaması üzerinden yaptığınız başvuru QNB Finansbank’a ait ise onaylanması halinde tutar anında hesabınıza aktarılır.
  • Yaptığınız kredi başvuruların durumunu ve detaylarını bu uygulama içerisinde bulabilirsiniz.
  • Kredi hesaplama fonksiyonu sayesinde aklınızdaki miktar ve vade oranına göre tüm bankaların faiz oranını görebilir örnek bir hesaplama yapabilirsiniz.

En Uygun Kredi Seçeneği KrediGO Uygulamasında

Aslında KrediGO uygulaması tatillere çıkmadan önce aradığınız şartlara uygun otellerin en ucuz halini gösteren sitelerden alışkın olduğunuz bir sistem üzerine kuruluyor. Tüm bankaların sizin şartlarınıza uygun olan kredilere verdiği faiz oranı, kredi tahsis ücreti ve sigorta prim tutarı mobil cihazınız üzerinden görülebiliyor.

  • KrediGO uygulaması ile 30 bin TL krediyi 48 ay vadede ödemek isterseniz bir banka size %1,64 faiz oranı verirken,
  • Diğer bir banka aynı şartlarda kredi için %1,24 faiz oranı veriyor.

Bu şekilde en uygun faiz oranını görerek bütçenizi korumuş oluyorsunuz. Üstelik KrediGO uygulaması hem Android hem de İOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanılabiliyor. İsterseniz de bu uygulamayı iPad ve tabletlerinizde de kullanabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası’ndan Ramazana Vadaa Kampanyası başlıklı makalemizde Ramazan Kredisi, Worldcard ve Yapı Kredi Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git