Şekerbank Kurumsal ve Ticari Kredileri

Bankaların uygun kredi ve kredi kartı seçenekleri sadece bireysel müşteriler tarafından değil ticari ve kurumsal işletmeler tarafından da yüksek talep görmektedir. Nakit ihtiyaçlarının fazla olması bu ihtiyaçlara hızlı ve uygun çözüm arayışını önemli bir hale getirmiştir. Bankalarda bireylerin ve işletmelerin bu arayışlarına uygun cevaplar oluşturabilmek adına birçok banka ürününü ve uygun kredi olanaklarını müşterilerine sunmuşlardır. İşletmeler tarafından bankalardan en çok talep edilen kredi olanakları kurumsal ve ticari kredilerdir.

Bankalar büyük veya küçük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları için çeşitli kredi imkânları sağlamaktadır. Şeker Bank işletmelere bu talepleri doğrultusunda kısa ve orta vadeli nakit ihtiyaçlarında aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık dönemlerde ödeme imkânı ile kredi seçenekleri sunmaktadır. Şekerbank Kurumsal ve Ticari Kredileri seçenekleri ile işletmeler için uygun kredi olanaklarını işletmelere sunmaktadır. İşletmelerin sermayelerinde bulunan açıkların desteklenmesi adına sağlanan bu krediler esnek kredi olanaklarına uygun faiz oranlarına ve uygun vade seçeneklerine sahiptir. Şekerbank Kurumsal ve Ticari Kredileri ile ayrıca işletmelerin her türlü kurumsal ve ticari finansman ihtiyaçlarına yönelik geniş bir yelpazeye yayılmış olan kredi ürünlerini de müşterilerine sunmaktadır. Banka kredi ürünleri ve uygun ödeme koşullarını bünyesinde barındıran kurumsal ve ticari pazarlama ekiplerini barındıran Türkiye genelinde yaygınlık kazanmış olan şubeleri ile kişilere ve işletmelere hizmet sunmaktadır. Banka işletmelerin her türden ihtiyaçlarına yönelik kısa süreli sermaye ihtiyaçları ve uzun dönemli yatırım ihtiyaçları gibi ihtiyaçları için uygun kredi seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Müşterilere sunulan krediler uygun faiz oranlarına ve uygun vade seçeneklerine sahiptir. İşletmeler bankalardan aldıkları kredilerin ödeme planlarını kendilerine en uygun olan şekilde belirleyebilmektedirler.

Bankanın sunmuş olduğu ödeme seçenekleri esneklik göstermektedir. İşletmeler kredilerinin geri ödemelerini dönemsel taksitler şeklinde veya aylık eşit miktarlarda taksitle ödeme imkânına sahiptirler. İşletmeler ödeme planları için bu seçeneklerden hangisini seçerlerse seçsinler herhangi bir faiz değişimi ya da vade farkı sorunu ile karşı karşıya kalmazlar bu nedenle bu krediler işletmeler için kolaylık sağlamaktadır.Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kurumsal Ve Ticari Kredileri başlıklı makalemizde İş Bankası Kurumsal ve Ticari Kredileri, işbank ve ticari kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git