Şekerbank Hasat Kart Anlaşmalı Firmalar

Verimli bir hasat dönemi geçirmek, tarım ve hayvancılık faaliyetlerinden ciddi anlamda kâr edebilmek için belli bir masrafı gözden çıkarmak gerekiyor. Tohum, fide, zirai ilaç, yem gibi ürünlerde ucuz ve kalitesiz materyaller tercih etmek mantıklı bir seçim olmayacaktır. Ne kadar kaliteli ürünler kullanılırsa elde edilen mahsulün kalitesi ve sıklığı da o kadar yüksek olur.

Tüm bu masrafları herhangi bir ekonomik sıkıntıya girmeden karşılamanız da mümkün. Şekerbank, geçimini çiftçilik ile sağlayan kişiler için ciddi fırsatlar sunuyor. Geçtiğimiz yıllarda birkaç pilot bölgede uygulandıktan sonra Türkiye genelinde yayılan Hasat Kart da bunlardan biri. Bu kartı alarak tarımsal faaliyetleriniz için gerekli alışverişleri Şekerbank Hasat Kart Anlaşmalı Firmalar aracılığıyla yapabilirsiniz.

Hasat Kart’tan Kimler Yararlanabilir?

Tarım ve hayvancılık faaliyetleriyle ilgilenen herkes Hasat Kart’tan yararlanabilir. Bireysel olarak tarımla ilgileniyor veya bir işletme kurmak istiyorsanız gerekli masrafların tedariki için Hasat Kart’a başvurabilirsiniz. Kredi notunuz düşük olmadığı ve tarafınıza kredi verilmesinde herhangi bir sakınca olmadığı sürece kart başvurunuz olumlu değerlendirilecektir.

Hasat Kart’ın Kullanım Alanları Nelerdir?

Tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde finansal destek oluşturma amacıyla yürürlüğe konulan Hasat Kart yalnızca bu tür faaliyetlerde resmi olarak bulunan kişilerin kullanımına açıktır. Kredi kartı özelliği mevcut değildir. Sadece Şekerbank Hasat Kart anlaşmalı firmalar yoluyla alışveriş yapabilirsiniz. Bu işletmeler dışında başka yerlerdeki post cihazlarında uyumlu değildir.

Hasat Kart aynı zamanda nakit para çekme olanağı da sağlıyor. Şekerbank ATM’lerinden 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman para çekebilirsiniz. Ayrıca Şekerbank kartlarının tanımlı olduğu diğer ATM’lerden ve postanelerde bulunan PTT bankamatiklerden de Hasat kartınız ile nakit avans çekme imkânına sahipsiniz.

Hasat Kart’a başvurmak için tarımsal faaliyetlerde bulunduğunuza dair resmi bir belgeyle en yakın Şekerbank şubesine başvurmanız yeterlidir. Eğer tarım, hayvancılık, arıcılık faaliyetleri için hizmet veren bir işletmeniz varsa Şekerbank’a Hasat Post başvurusu yapabilir ve bu karta sahip olanların işletmenizden alışveriş yapmalarına olanak tanıyabilirsiniz. Hasat Kart’ın limiti de müşteri tarafından belirlenmektedir ve kullanım döneminde limit artırım imkânı bulunmaktadır.Etiketler:

Sayfa başına git