Şekerbank Hasat Kart Borç Sorgulama

Tarımsal faaliyetlerde zaman zaman ciddi masraflar yapmanız gerekir. Verimli bir hasat dönemi yaşamak için yem, fide, tohum gibi ürünlerin kaliteli olması gerekmektedir. Ayrıca veterinerlik ve ıslah hizmetleri almanız da şart olacaktır. Bu durumda ciddi bir bütçeyi gözden çıkarmanız gerekecektir. Ancak bankaların çiftçiler için sunduğu finansal desteklerden yararlanarak bu süreci ekonomik zorluklar yaşamadan atlatabilirsiniz.

Çiftçiye sunduğu desteklerle bilinen Şekerbank, Hasat Kart ile tarımsal faaliyetleriniz için büyük olanaklar sağlıyor. Hasat Kart’ın sunduğu imkânlarla maddi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, tarımsal faaliyetleriniz için ihtiyacınız olan ürün ve hizmetleri kartınızın limiti dâhilinde alabilir ve bunları hasat dönemlerinde ödeyebilirsiniz. Kart faizlerinin düşük olduğunu da belirtmek gerekiyor. Belli dönemlerde Şekerbank Hasat kart borç sorgulama yaparak iyi bir ödeme planı çıkarabilir ve %0 faiz olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Hasat Kart’tan Kimler Yararlanabilir?

Meyve, sebze ve sanayi bitkisi yetiştiriciliği, arıcılık, su ürünleri yetiştiriciliği, büyükbaş veya küçükbaş hayvancılık gibi tarımsal faaliyetlerle ilgilenen, kredi notu yeterli olan ve kredi almasında herhangi bir sakınca bulunmayan herkes Hasat Kart’tan yararlanabilir.

Hasat Kart Nasıl Alınır?

Bu karttan yararlanmak için en yakın Şekerbank şubesine başvurmanız yeterlidir. Meyve-sebze üretimi veya büyükbaş-küçükbaş hayvancılıkla, tavuk, hindi yetiştiriciliğiyle meşgulseniz ilinizde ya da ilçenizde bulunan ziraat odasına başvurmanız ve çiftçilik belgesi almanız gerekir. Arıcılık faaliyetleri için Türkiye Arıcılar Birliği belgesi, su ürünleri yetiştiriciliği için ise il veya ilçe tarım müdürlüğünden alınacak bir belge gerekmektedir. Bu belgelerin yanında ikametgâh, nüfus cüzdanı fotokopisi ve varsa kefil belgesi gibi dokümanlarla bankaya başvurarak tarım faaliyetleriniz için gereken kartı alabilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart, oldukça kolay geri ödeme seçeneklerine sahiptir. 6 ay vade seçeneklerinden yararlanabildiğiniz gibi ekstreler üç ayda bir gelmektedir. Ancak Şekerbank Hasat Kart borç sorgulama işlemini dönem içinde banka şubelerinden, internet şubesinden, akıllı telefon uygulamasından veya müşteri hizmetleri hattından da yapmanız mümkündür. Borç sorgulama işlemi yaparak kendinize bir ödeme planı oluşturabilir ve erken ödemelerle faizsiz dönem avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu dönem dışında da yüksek faizler ödemeniz gerekmemektedir.Etiketler:

Sayfa başına git