Şekerbank Hasat Kart Limit Arttırma

Şekerbank, kurulduğu ilk günden bugüne çiftçiyi desteklemeye devam ediyor. Bankanın hizmete sunduğu Hasat Kart, tarımsal faaliyetlerle ilgilenen kişilere maddi destek sağlamak amacıyla üretilmiş. Geçtiğimiz yıllarda bazı pilot bölgelerde denendikten sonra Türkiye genelinde kullanılabilen bu kartın temel amacı çiftçinin ihtiyaç duyduğu finansal desteği sağlamak ve tarım alanında istihdam yaratmaya yardımcı olmak.

Tohum, fide, yem, zirai ilaç gibi ürünleri satan yerlerden Hasat Kart ile alışveriş yapmak mümkün. Şekerbank Hasat Kart limit arttırma gibi birçok olanak sunan bu karttan yararlanmak için Şekerbank hesabınızın olması yeterlidir. Herhangi bir şekilde kart ücreti, hesap ücreti ödemeniz gerekmez. Ayrıca faiz oranları da oldukça düşüktür.

Kartın limiti tarafınızca belirlenir. Başvurunuz onaylandıktan sonra 1000-100.000 TL arasında bir limit belirlemeniz istenecektir. Bu limit dâhilinde tarım ve hayvancılık faaliyetleri için ürün/hizmet sunan yerlerden, benzin istasyonlarından alışveriş yapabilir ve nakit para çekebilirsiniz.

Çiftçi için büyük bir finansal destek sağlayan Şekerbank Hasat Kart limit arttırma olanağı da tanıyor. Yapmanız gereken harcamaların mevcut limitinizi aştığını düşünüyorsanız bunun için banka şubesine başvurmanız veya müşteri hizmetlerini aramanız yeterli. Limit arttırma başvurunuz değerlendirilirken önceki harcamalarınıza ve borçlarınızı ödemede gösterdiğiniz istikrara bakılacaktır. Eğer borçlarınızı zamanında ödediyseniz limit arttırma talebiniz büyük ihtimalle kabul edilecektir.

Hasat Kart almak için en yakın Şekerbank şubesine başvurmanız yeterli. Tarım ve hayvancılık faaliyetleriyle ilgili resmi bir belgeyle başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin su ürünleri yetiştiriciliği ve avcılığıyla ilgileniyorsanız başvuru yapabilmek için il ya da ilçe tarım müdürlüğünden alınan su ürünleri yetiştiriciliği belgesine ihtiyacınız olacaktır. Bunun yanında ikametgâh, kefil belgesi, gelir belgesi gibi dokümanları da başvuru yaparken yanınızda getirmeniz gerekir. Eğer kredi notunuz düşük değilse başvurunuzda herhangi bir sorun çıkmayacaktır.

Hasat Kart’ın kredi kartı özelliğine sahip olmadığını belirtmek gerekiyor. Gündelik alışverişlerde ve anlaşmalı işletmeler dışında internet alışverişlerinde kullanılamaz. Yem, gübre, fide gibi materyallerin satışıyla birlikte tarımsal faaliyetler için hizmet veren veterinerlerde ve benzin istasyonlarında da kullanılabilmektedir. Bankanıza başvurarak anlaşmalı firmalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Etiketler:

Sayfa başına git