Şekerbank Hasat Kart Nakit Avans

Verimli bir hasat dönemi için ciddi masraflar yapmak gerekebilir. Özellikle tarımsal üretim için gerekli olan materyallerin ve hizmetlin satın alınması büyük miktarlara mal olacaktır. Bu dönemi herhangi bir ekonomik sıkıntı yaşamadan atlatmak da mümkün. İyi bir bankadan kredi veya kart desteği alarak tarımsal faaliyetleri için gerekli ihtiyaçlar karşılanabilir.

Şekerbank, çiftçiye sağladığı desteklerle bilinen bankalar arasında. Son yıllarda yürürlüğe koyduğu Hasat Kart ile tarım ve hayvancılık faaliyetleri için büyük bir finansman kaynağı sağlıyor. Bu kartla Şekerbank Hasat Kart Nakit Avans çekmek ve alışveriş yapmak mümkün. Yalnızca tarım, hayvancılık, arıcılık gibi faaliyetlerle ilgilenen kişiler için üretilen bu kart oldukça düşük faizlere sahip.

Hasat Kart Nasıl Alınır?

Şekerbank müşterisiyseniz bu kartı almak için yapmanız gereken tek şey herhangi bir banka şubesine gitmek. Gerekli belgeleri götürerek kartınızı kısa süre içinde alabilirsiniz.

  • Tarım faaliyetleri (meyve-sebze yetiştiriciliği) il veya ilçe ziraat odasından alınan belge
  • Arıcılık için Türkiye Arıcılar Birliği belgesi
  • Su ürünleri yetiştiriciliği ve avcılığı için il-ilçe tarım müdürlüğünden alınan su ürünleri yetiştiriciliği belgesi
  • İkametgâh
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Varsa kefil için adres ve kimlik belgeleri

Bu belgelerle birlikte yaptığınız başvuru kısa bir sürede onaylanacak ve tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Eğer kredi notunuz yeterli seviyedeyse ve belgeleri eksiksiz getirdiyseniz kartınız onaylanacaktır.

Hasat Kart’ı Nelerde Kullanabilirim?

Şekerbank tarafından tarımsal faaliyetleri finanse etmek için yürürlüğe sokulan Hasat Kart kesinlikle bir kredi kartı değildir. Marketlerde, mağazalarda, anlaşmalı işyerleri dışında internet alışverişlerinde kullanılamaz ve bu yerler dışındaki hiçbir işletmenin post cihazında tanımlı değildir. Yem, fide, gübre, zirai ilaç gibi tarımsal üretim için gerekli ürünlerin ve veterinerlik, ıslah, ilaçlama hizmetlerinin satın alınmasında kullanılabilir.

Kartla aynı zamanda Şekerbank hasat kart nakit avans çekmek de mümkündür. Şekerbank ATM’lerinden, bankanın tanımlı olduğu diğer ATM’lerden ve PTT bankamatiklerinden 7 gün 24 saat limitiniz dâhilinde nakit avans çekebilirsiniz. Hasat döneminde ödeme yapabileceğiniz gibi erken geri ödemelerde faizsiz dönem avantajlarından yararlanabilirsiniz.Etiketler:

Sayfa başına git