Şekerbank Hasat Kart Nedir?

Hasat döneminin verimli geçmesi için satın alınan materyallerin kaliteli olması gerekir. Tohum, zirai ilaç ve yem gibi ürünlerin doğru seçilmesi mahsul miktarını ve kalitesini etkileyen temel faktörler arasındadır. Bu yüzden hasat dönemine hazırlanırken ciddi masraf yapmak gerekebiliyor. Ancak tüm bu masrafların üstesinden kolay ödeme seçeneklerine sahip banka kredileriyle gelmek mümkün.

Şekerbank, Hasat Kart ile çiftçilere büyük olanaklar tanıyor. Bu kart sayesinde tarım, hayvancılık, arıcılık gibi faaliyetlerinizi finanse edebilir, bu faaliyetler için gerekli ürün ve hizmetleri satın alabilirsiniz. Oldukça düşük faiz miktarlarıyla geri ödeme yapma olanağına da sahipsiniz. Ödemelerinizi hasat dönemlerinde yapabilmekle birlikte, erken ödemelerde faizsiz dönem olanağından yararlanmanız da mümkündür.

Hasat Kart Nasıl Alınır?

Şekerbank’ın çiftçiye destek amacıyla yürürlüğe koyduğu Hasat Kart’tan yararlanmak için bir Şekerbank şubesine başvurmanız yeterlidir. Tarım ve hayvancılık faaliyetleriniz için ilçenizde bulunan ziraat odasından alacağınız bir belgeyle, arıcılık faaliyetleri için Türkiye Arıcılar Birliği belgesiyle başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bu tür belgeler bankada bulunuyorsa müşteri hizmetleri veya internet şubesi aracılığıyla da başvuru yapmanız mümkündür. Şekerbank Hasat Kart Nedir hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kartın limiti sizin tarafınızdan belirlenir. Dolayısıyla kart başvurusu yapmadan önce ihtiyaçlarınızı ve masraflarınızı hesaplamanız ve limitinizi de ona göre belirlemeniz faydalı olacaktır. Ayrıca ödeme planınızı da kendiniz oluşturabilirsiniz.

Hasat Kart Nerelerde Kullanılır?

Hasat Kart’ın kesinlikle bir kredi kartı olmadığını belirtmek gerekiyor. Gündelik alışverişlerde ve internet alışverişlerinde bu kartı kullanmak mümkün değildir. Bankanın anlaşmalı olduğu ürün ve hizmet tedarikçilerinde kullanılabilir. Ayrıca Şekerbank ATM’leri başta olmak üzere banka kartının tanımlı olduğu ATM’lerden ve PTT bankamatiklerinden de kart limitiniz dâhilinde nakit çekebilirsiniz.

Hasat Kart’ın limiti dönem içinde arttırılabiliyor. Tarım faaliyetleriniz için masrafa girmeden önce Şekerbank Hasat Kart Nedir araştırmanız faydalı olacaktır. Bu kartın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanarak verimli bir hasat dönemine hazırlanabilirsiniz. Tarım ve hayvancılık faaliyetleriniz için gerekli mal ve hizmet alımında bu kartı kullanabilir ve kolay geri ödeme seçenekleriyle borcunuzu kapatabilirsiniz.Etiketler:

Sayfa başına git