Şekerbank Kobi Kredileri

Ülkemizde KOBİ’lere sağlanan maddi ve manevi destek konusunda bankalar, vakıflar ve diğer birçok kuruluş faaliyetler göstermektedir. Bankaların çoğu farklı kampanyalar ile desteklerini göstermektedir. Ülkemizde KOBİLER için Kobi kredileri sağlayan bankalardan biri de köklü ve sağlam bir kuruluş olan Şekerbank olmaktadır. Şekerbank Kobi Kredileri yakından incelendiğinde işletmecilere büyük kolaylıklar sağlandığı görülmektedir.

KOBİ’lerin önümüzdeki dönem çalışma sermayesinin yanı sıra orta ve uzun vadeli yatırım kredisi ihtiyaçlarının artma ihtimali üzerine Şekerbank faiz oranlarını en aza indirgeyerek Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere maddi destek de bulunmak adına kampanyalar başlatmıştır. Şekerbank, inşaat, gıda-tarım, turizm, eğitim, sağlık ve enerji sektörleri başta olmak üzere öncelikli olarak KOBİ camiasına, özellikle küçük işletmelerin finansmanına odaklanmayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra banka KOBİ İşletme Kredisi, KOBİ Demirbaş Kredisi ve KOBİ Teknolojik Destek Kredisi gibi kredileri kısa, orta ve uzun vadeli olarak sunmaktadır. Ayrıca bankanın farklı nakit akışları olan Turizm ve Tarım sektörlerine özel esnek ödemeli krediler, Ticari Taşıt ve Ticari Gayrimenkul Kredileri de bulunmaktadır. Şekerbank KOBİ kredilerini 60 aya varan vade, esnek ödeme ve ödemesiz dönem seçenekleriyle sunmakta ayrıca banka ihracat yapan KOBİ’lere ücretsiz dış ticaret danışmanlık ve belge hazırlama hizmeti de sağlamaktadır. Destek paketi adı altında yapılan proje ile paket kapsamında POS seçenekleri, kart hizmetleri, sigorta, mevduat ve yatırım ürünleri de işletmecilere ve esnaflara sunmaktadır. Şekerbank Kobi kredileri, KOBİLERİN çalışma alanları, esnafların ihtiyaç kredilerine bağlı olarak farklı şartlar altında değişmektedir. Ancak Şekerbank genel destek itibariyle şartları zorluk çerçevesinde kılmamış ve birçok girişimciye ışık olmuştur.

“Anadolu Bankacılığı”nı misyon edinmiş ve politikalarını bu doğrultuda ilerletmiş, esnaf ve küçük işletmelere özel tabana yaygın bankacılıkta köklü bilgi birikimine sahip Şekerbank, esnafa fayda sağlayacak birçok işbirliği, proje, ürün ve hizmet ile esnafın yanında yer almaya devam etmeyi amaçlamaktadır. Kuruluş misyonu üretimi desteklemek olan bir banka olarak, ülkemizdeki Esnaf ve KOBİ’lerin, yani asıl üreten kesimin varlığı ve gelişimi Şekerbank için özel bir önem taşımaktadır. Bir önceki yazımız olan İş Bank Kobi Kredileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sayfa başına git