Şekerbank Kredini Bu Gün Al, Yeni Yılda Öde Kampanyası

Yeni yıl yaklaşırken bankaların bize sundukları kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Belki de birçoğumuz yeni atılımlar yapmak için veya zaruri ihtiyaçlarımızı karşılamak için yeni yıl ve bayram kampanyalarını bekliyordur. Yeni yıla günler kala beklediğimiz kampanyalar, hatta beklediğimizden daha avantajlı kampanyalar karşımıza çıkmaya başladı bile. Bütçemizi çok sarsmadan, rahatça geri ödeyebileceğimiz ödeme planları ile cazip kredi kampanyaları Şekerbank’da. Şekerbank kredini bu gün al, yeni yılda öde kampanyası ile yeni bir yıla hayalinizdeki yeniliklerle girebilirsiniz. Nasıl başlarsa öyle gidermiş efsanesine istinaden, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, hayallerinizi ertelemeden yeni yıla mutlu ve hazır bir şekilde girerek, bütün bir yılınızın böyle geçmesini sağlayabilirsiniz.

Kampanyanın detaylarına gelince; Şekerbank’tan 30 bin tl ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilir, 36 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Ödemeye ise 2016 yılında başlayabilirsiniz. Böylelikle kendi kişisel ekonomi programınızın çok dışına çıkmanıza da gerek kalmaz. 36 ay vade oldukça geniş zamanlı bir vade olduğu için, aylık ödemeleri sizi bunaltmayacaktır. Şeker bank kredini bu gün al, yeni yılda öde kampanyası tam da sizi ve bütçenizi düşünülerek yapılmış bir kampanya. İhtiyaç kredisi almak isteyenler için kampanyaya kayıtsız kalmamak ve bu fırsatı kaçırmamak gerekir diye düşünüyoruz. Şekerbank kredini bu gün al, yeni yılda öde kampanyası dâhilinde ki faiz oranı ise % 1,28 olarak belirlenmiştir. Faiz oranı içinde rakip bankalarla bir kıyaslama yapacak olursak oldukça makul bir oran diyebiliriz. Hemen basit bir hesap yapacak olursak; diyelim 10 bin TL tutarında bir kredi aldınız. 36 ay vade ile 370,98 tl taksitlerle geri ödersiniz. Toplamda ise geri ödeme tutarınız 13,355.00 TL olur. Aylık taksitlerin düşük olması, sizi ekonomik olarak da zorlamayacaktır.

Şekerbank kredini bu gün al, yeni yılda öde kampanyası ile ilgili diğer önemli noktalardan bazıları ise şöyle; bu kampanyada kredi için kefil veya teminat istenmiyor ve banka komisyonu da alınmıyor. Sadece bir defaya mahsus dosya masrafı olarak 50 TL ödüyorsunuz. Ayrıca 30,000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Herkesin faydalanabilmesi için şartların en esnek hale getirildiği kampanya ile ilgili daha kapsamlı bilgi ve başvuru için gerek şubelerden, gerekse internetten yardım alabilirsiniz. Bu sene yeni yıl krediniz Şekerbank’tan, güle güle harcayın, rahatça ödeyin diye.Etiketler:

Sayfa başına git