Şekerbank Vadeli Hesabı

1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası olarak Eskişehir’de kurulan Şekerbank,1956 yılında Ankara’ya taşınarak Şekerbank adını almıştır. 2004 yılında ise İstanbul’a taşınarak faaliyetlerine aralıksız devam eden Şekerbank, bugün en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Müşterilerini her zaman anlayan ve onlara özel çözümler sunan Şekerbank, köklü geçmişi ve yaygın şube ağı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bugün, bankacılık sektörünün lider isimlerinden biri olan Şekerbank, banka şubeleri, internet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı ile sınırsız hizmet vermektedir. Ayrıca, Türkiye’nin kurumsal yönetim notu alan ilk banka olma özelliği taşıyan Şekerbank, sunduğu kaliteli hizmetler ve anında çözüm politikaları ile herkesin tercih sebebi olmaktadır. Öyle ki; Şekerbank vadeli hesabı ile de tüketicinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Vadeli hesap seçenekleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan Şekerbank, birikimlerinizin daha fazla artmasını sağlıyor.

Eğer birikimlerinizi doğru bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız Şekerbank sözünde duran mevduat hesabı ile uzun vadeli yatırım yapabilirsiniz. Üstelik bu hesap sayesinde hem yüksek gelir sağlayabilir, hem de faiz kaybı yaşamadan paranızı kullanabilirsiniz. Ayrıca, nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz zaman vadeli mevduat hesabınızdan para çekebilirsiniz. Kalan paranızın vadesi ise kesinlikle bozulmadan devam eder. Şekerbank’ın diğer vadeli hesabı ise Birçok para birimli mevduat olup, bu hesap ile hem faizden, hem de kurdan kazandırıyor. Üstelik istediğiniz para birimi ile hesap açabilir, faiz kaybı yaşamadan para birimini değiştirebilirsiniz. Şekerbank vadeli hesabı ile her zaman kazanır, kesinlikle kayıp yaşamazsınız.

Şekerbank vadeli hesabı seçenekleri arasında vadeli Altın hesabı da yer alıyor. Eğer altınlarınızı evinizde saklayamıyorsanız, çalınmasından korkuyorsanız Şekerbank vadeli altın hesabına yatırarak değerlendirebilirsiniz. Vadeli altın hesabı ile altınlarınızın çalınma ve kaybolma gibi riski olmadan ve avantajlı faiz getirisi ile altınlarınıza altın katabilirsiniz. Eğer vadeli altın hesabını seçecekseniz açılış limitiniz en az 250 gram olmalıdır. Ayrıca, hesabınız 100 Bin TL’ye kadar Tasarruf Mevduatı sigortası kapsamında olacaktır. Şekerbank’ın vadeli hesaplarından yararlanmak için Şekerbank şubelerine gidebilir, Çağrı Merkezi’nden yardım alabilir, ya da İnternet veya mobil Bankacılığına giriş yaparak hesabınızı açtırabilirsiniz.

 

 Etiketler:

Sayfa başına git