Şekerbonus 2016 Yılbaşı Kampanyası

Yeni bir yılın kapımızı çalmak üzere olduğu şu günlerde muhtemelen herkesi yeni yıl hediyeleri, yılbaşı alış verişi telaşı sardı. Caddelerin rengarenk ışıklı motiflerle, alışveriş merkezlerinin dev çam ağaçları ile süslediği yılbaşı kutlamalarına adeta erkenden başlamış görüntüsüne sahip dükkanlar hepimizi içine doğru çekiyor. Herkes sevdikleri için ufak tefek hediyeler almak için mağaza mağaza geziyorlar. Tatlı bir telaş hakim caddelerde, mağazalarda. Tam da bu alışveriş serüveni içinde bize Şekerbonus 2016 yılbaşı kampanyasını sunuyor. Aldığımız hediyeler ya da kendimiz için aldığımız yılbaşı gecesi kıyafetlerimizin alışverişinde harcadığımızın yanın da artı bir bonus para kazanabiliyoruz. Bu fırsat yapacağımız alışverişleri daha zevkli bir hale getiriyor. Kim para harcarken bir taraftan da kazanmak istemez ki.

Şeker bonus bizlere yapacağımız alışverişlerde 50 TL’ye kadar bonus sunuyor. 8 Aralık – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında şeker bonus kartınız ile farklı günlerde ve tek seferde giyim, kozmetik ve kuyum sektöründe yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, toplamda 50 TL bonus hediye… Şekerbonus 2016 yılbaşı kampanyası için kampanya detayları aşağıdaki maddelerdir;

  • Kampanya 8 Aralık – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde giyim, kozmetik ve kuyum sektöründe yapılacak olan 100TL ve üzeri harcamalarda geçerlidir.
  • Kampanyaya katılmak için harcamadan önce “YENİYIL” yazıp 7353’e sms gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyaya aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.
  • Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
  • Kampanyadan bir müşteri maximum 50 TL bonus kazanabilir.
  • Bonus kullanımları kampanya dışındadır.
  • İade ve iptaller dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan sadece bireysel kartlar yararlanabilir.
  • Kampanyadan kazanılan bonus 5 ocak 2016 tarihinde yüklenecek olup kullanılmayan bonuslar 15 ocak 2016 tarihinde geri alınacaktır.

Her yıl yeni bir başlangıçtır. Güzel bir yeni yıla başlamanın en iyi yolu sevdiklerimizi mutlu etmektir. Onlar için alacağımız hediyeler onları çok mutlu edecektir. Hediyeler onlara nasıl değer verdiğimizi göstermenin de ayrı bir yoludur. Sadece arkadaşlarımız için değil kendimiz içinde yeni yıl öncesi alışveriş yapmak oldukça kazançlı olabilir. Bir çok mağaza yeni yıl öncesi indirimler uygulamaktadır. Kış için gerekli ihtiyaçlarımızı bu fırsatlardan yararlanarak alabiliriz. Üstelik bu fırsatlardan yaralanırken Şekerbonus 2016 yılbaşı kampanyası’ndan da yaralanarak harcarken kazanabiliriz. Sayılı günler için geçerli olan bu kampanya çoğumuzun kaçırmak istemeyeceği bir fırsat. Kampanyaya katılmak için harcamadan önce “YENİYIL”YAZIP 7353’e göndermeniz yeterli. Yeni yıla girdikten sonra da kazandığınız bonus paralar ile kendinizi mutlu edebilirsiniz. Güzel bir yıl geçirmeniz dileği ile…

 

 

 

 Etiketler:

Sayfa başına git