TEB Bankası Ev Kredisi

Ev fiyatları, kişilerin bir anda sahip olamayacakları kadar yüksek rakamlar ile satışa sunulmaktadır. Bu gibi durumlar karşısında ise kişilerin oldukça etkili bir finansal desteğe ihtiyaç duymaları ortaya çıkmaktadır. Bankalar, bu konuda müşterilerine son derece uygun faiz oranları ve çeşitli avantajları da sunarak son derece beğenilen bir destek olmaya devam etmektedir. Gün geçtikçe çok daha fazla sayıda banka tarafından sunulan bu eşsiz kalitedeki ev kredisi imkânları, bankaların prosedürleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Bu değişiklikler karşısında ise kişilerin öncelikle ihtiyaç duydukları krediyi hangi banka aracılığı ile almak istediklerini belirlemeleri gerekmektedir. Böylelikle bankalar ve müşteriler arasında gerçekleşen işlemler sonrasında, uygun görülmesi halinde kişilere en uygun ev kredisi imkânları sunulabilmektedir.

Ev almak için son derece avantajlı bir finansal destek olmaya devam eden TEB Bankası ev kredisi, kişilerin her türlü ihtiyacını oldukça başarılı bir şekilde karşılamaya devam etmektedir. Bu kapsamda ise birbirinden farklı kredi seçenekleri müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

  • Her Şey Dâhil Konut Kredisi: kredi kapsamında meydana gelecek olan her türlü dosya masrafı gibi giderler, bu kredi içerisine dâhil edilebilmekte ve çok daha rahat bir şekilde ödeme yapılabilmektedir.
  • Al Kirala Konut Kredisi: bu kredi imkânı ile ev sahibi olabilen kişiler, evlerini kiraya vererek ödemelerini çok daha kolay yapabilmektedir.
  • Esnek Kademeli Konut Kredisi: ödeme planının müşteriler tarafından yapıldığı konut kredisidir.
  • Anapara Ertelemeli Konut Kredisi: kişiler ilk taksitlerinde sadece faizlerini ödeyebilmekte kalan anapara ödemelerini ise 3 yıl ileri bir tarihte başlayabilmektedirler.
  • Dönem Ödemeli Konut Kredisi: bu kredi seçeneğinde kişiler kendi gelirlerine göre 2 ya da 3 ayda bir periyodik olarak ödemelerini kendileri belirleyebilmektedir.
  • Molalı Konut Kredisi: kişilerin tercih edecekleri bu kredide, yılda 2 ay kredi taksitlerini ödemeye ara verebilme gibi imkânlara sahip olabilmektedirler.
  • Ara Ödemeli Konut Kredisi: TEB Bankası kredi kredisi kapsamında kişiler tarafından da yoğun bir ilgi gösterilen bu kredi seçeneğinde, kişiler taksitlerinin yanı sıra ödeme yapmaları halinde taksit miktarlarını belirli bir ölçüde azaltabilmektedir.

 

 Etiketler:

Sayfa başına git