TEB Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

Kendi inisiyatifinizde bir araca sahip olmak her açıdan avantajlıdır. İstediğiniz gün ve saatte seyahat edebilir, seyahat planlarınızı toplu ulaşım araçlarına göre değil kendi belirlediğiniz saatlere göre dizayn edebilir, konforsuz ve sağlıksız toplu ulaşım araçlarına gerek kalmadan istediğiniz yere gidebilirsiniz. Araçların pahalılığı gözünüzü korkutuyorsa bu durumun bir çözümü var.

Kullanılmış araçlar herhangi bir kaza olmadığı sürece tekrar kullanılabiliyor. Antika bir arabayı bile iyi bir tamiratla çalıştırmak mümkünken, ikinci el araç alırken bu konuda tereddütlü olmanız gerekmez. Birçok kaliteli aracı ikinci el olarak uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Eğer yeterli finans kaynağına sahip değilseniz TEB Bankası ikinci el araç kredisi yardımınıza koşuyor.

Türkiye’nin en yenilikçi bankaları arasında yer alan TEB, müşterilerine oldukça uygun faiz oranlarıyla taşıt kredisi sağlıyor. Bu krediden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey gerekli belgeleri edinerek bir TEB şubesine başvurmak. Kredi başvurunuz ilgili birimler tarafından en kısa sürede değerlendirilecek ve tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Yaşı ve fiyatı ne olursa olsun bütün ikinci el araçlarda kullanabileceğiniz TEB Bankası İkinci el taşıt kredisi oldukça uygun taksitlendirme seçeneklerine sahip. Ödemelerinizi 48 aya kadar vadeye bölebiliyorsunuz. Krediniz onaylandığı andan itibaren herhangi bir banka şubesine başvurabilir veya müşteri hizmetlerinden ya da internet bankacılığından başvurarak miktarın banka hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

TEB’den ikinci el taşıt kredisi aldığınızda kasko ödemesi de faize ekleniyor. Aracınızla herhangi bir kaza yaptığınızda veya trafik sigortası olmayan bir araç yüzünden arabanız ya da sağlığınız zarar gördüğünde bu masraf kaskonuz tarafından karşılanıyor. Ayrıca hayat sigortası sayesinde, herhangi bir durumda çalışamayacak olursanız taksitleriniz ödeniyor ve sağlık masraflarınız da sizin için ayrılan fondan karşılanıyor.

TEB tarafından sağlanan taşıt kredisi, bireysel krediler kapsamında yer alıyor. Yani bu kredilerden sadece bireysel müşterilerin yararlanma hakkı mevcut. Ancak kredi başvurusu yaptığınızda kredi notunuz ve banka siciliniz de göz önünde bulundurulacaktır. Bu yüzden başvuru yapmadan önce Findeks’ten kredi notunuzu öğrenmeniz ve mümkün olduğunca yükseltmeniz gerekir.Bir önceki yazımız olan Vakıfbank İkinci El Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde İkinci El Taşıt Kredisi, Vakıfbank İkinci El araç Kredisi ve Vakıfbank İkinci El Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git