TEB BANKASI VADESİZ HESABI

Tek bir hesap üzerinden birikimler yapmak ve aylık ödemelerinizi otomatik ödeme talimatları vererek çok daha kolay bir şekilde yapabilmek için TEB Bankası Vadesiz Hesabı tercih edilebilir. Birikimlerinizi istediğiniz çekebilmek üzere daha güvenli olabilecek vadesiz hesaplara aktarabilir ve kredi kartı ödemelerinden çek ödemelerine kadar bankalar aracılığı ile yapabileceğiniz tüm ödemelerinizde tek bir merkez kullanabilirsiniz. Bunların yanında hesabınız için tanımlanabilecek kaynak hesap sayesinde belirlediğiniz limitler oranında hesabınızda para olmasa da para çekebilirsiniz. Hatta bu hesaplar üzerinden dolar gibi döviz havaleleri yapabilir ve istediğiniz an TL olarak paranızı çekebilirsiniz. Günlük nakit çekim limiti bulunmakta ve bu limit dahilinde nakit işlemlerine izin verilmektedir. Hesabınızla ilgili işlem yapmak için öğlenleri dahi açık olan Teb şubelerini tercih edebilir ya da internet şubesini ya da telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Hesap işletim ücreti için Ocak, Nisan, Temmuz, Ekim aylarında güncel fiyatlar üzerinden masraf alınmaktadır. Yıldız bankacılık müşterilerinden, 2 adet otomatik fatura talimatı veren müşterilerden, okul ödemesi yapan veli hesaplarından ve yeni kazanılmış müşteri hesaplarından hesap işletim ücreti alınmamaktadır. TEB Bankası Vadesiz Hesabınızdan gün içerisinde çok sık para girişi ve çıkışı oluyorsa vadesiz pratik hesap kullanabilirsiniz. Bu hesabın özelliği olarak bakiyenizi an be an takip eden ve bireysel kredi ödemeleri, çek ya da havale işlemlerinizi sizin yerinize takip edecektir.

Yatırımcıların son yıllardaki en güvenilir limanlarından biri olan altın için de TEB Bankası Vadesiz Hesabı açabilirsiniz. Altınlarınızı doğrudan bankaya götürerek bozdurabilir ve altın hesabı açabilir ya da TL ve döviz cinsinden birikimleriniz TEB altın hesabı ile değerlendirebilirsiniz. En düşük 0,01 gram altın hesabı açılmakta ve altın hesabı 0,01 gramın katları şeklinde devam ettirilmektedir. Kendi vadesiz altın hesaplarınızdan başkasının hesaplarına para aktarabilirsiniz. Tasarruflarınızı döviz cinsinden de bankaya yatırabilir ve anlık kur fiyatları üzerinden paranızı çekmek istediğinizde hem bozdurup çekebilme imkânınız bulunmaktadır. Birikimlerinizin yastık altında saklamaktan çok daha güvenli ve mantıklı yollar seçmelisiniz. Bankalarda birikimlerinizin değerlendirilmesi hem emniyetli, hem çok daha avantajlı olacaktır.

 Etiketler:

Sayfa başına git