TEB Emekli Promosyonuna Yenilik Getirdi

Emekli maaşlarını kendilerine taşıyan kişilere özel promosyon imkanları sunan bankalar arasında geçtiğimiz aylarda Türk Ekonomi Bankası da girmişti. Ancak SGK ile protokol imzalayarak yeni fırsatları emekli müşterilerine sunmaya devam ediyor.

TEB Emekli Promosyonları

Halihazırda TEB 3 yıllık anlaşma imzalayan emeklilere şu imkanları sunuyor.;

  • 000 TL’ye kadar olan maaşlar için 300 TL
  • 000 ile 2 bin TL arasına 375 TL
  • 2 bin TL üzeri emekli maaşı olanlar için ise 450 TL promosyon veriliyor.

Ayrıca TEB kredi kartları ile üye işyerlerinde yapılan alışverişlerde ekstra bonus kazanma şansı veriliyor. TEB emekli promosyonları dahilinde hesap işletim ücreti ve internetten yapılan işlemlerde alınan işlem ücreti de alınmıyor.

Yeni Emekli Avantajları

Emeklilere özel yapılması planlanan özel kampanyanın içerisinde ilk olarak emekli müşterilere özel müşteri hattı bulunuyor. Telefonda beklemek zorunda kalmayacak olan TEB emekli müşterileri işlemlerini kendilerine özel telefon bankacılığı ile daha hızlı bir şekilde yapabilecek.

İkinci olarak sunulan avantaj ise kredi kartı üzerinden 2 adet otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde 50 TL bonus puan verilecek. Puanın verildiği ay içerisinde 15 gün içerisinde kullanılmayan puanlar otomatik olarak iptal ediliyor. Ayrıca kredi kartı üyelik ücreti de emekli müşterilerden alınmayacak.

Fatura ödemelerinde ekstra bir ücret alınmadığı gibi ödeme kredi kartının son ödeme tarihinde yatırıldığı için faturanın son ödeme günü beklenmiyor. Buda olası bir gecikme halinde yaşanan gecikme faizinin önüne geçiyor.

Havale ve EFT gibi bankacılık işlemlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilecek olan emekliler tüm bunlara ek olarak 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi verilecek. Marifetli Hesap ile emekli maaşını taşıyan kişilere özel yüksek faiz verilecek. TEB son olarak ise emekli müşterilerine ATM’ler üzerinden günlük para çekme limitini daha yüksek verecek.

Kampanya Süresi

TEB tarafından emekli maaşını taşıyan kişilere özel sunulan promosyon avantajları 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. Ancak 12 ay içerisinde verilen otomatik ödeme talimatları iptal edilirse verilen bonus puanlar geri alınıyor.

Kampanyadan faydalanmak için Ticari Kart, Sade Kart ve Cepteteb Kredi kartları kullanılmaması gerekiyor. Verilen bu taahhüt çerçevesinde 3 yıl boyunca emekli maaşı farklı bir bankaya taşınamıyor ve 12 ay boyunca bu kampanyadan faydalanılabiliyor.Bir önceki yazımız olan Yeni Faiz Tedbirleri Geliyor başlıklı makalemizde Banka Faizleri ve Nihat Zeybekçi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git