TEB Kredi Kartı

TEB kuruluşu kredi kartlarının sağladığı çok sayıda avantaj vardır. İlk olarak nakit avans özelliği dikkat çekmektedir. Acil nakit ihtiyacınız olduğunda hemen en yakında TEB ATMlerinden kısa süreli olarak acil gereksinimleriniz için nakit avans alabilirsiniz. TEB kredi kartı özelliklerini değerlendirip sizler de sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Günlük olarak belirlenen nakit çekme limitleri kapsamında bütün TEB ATMlerinden ve diğer bankaların ATMlerinden kredi kartınızı kullanabilir ve nakit limitiniz kapsamında acil nakit gereksinimlerinizi halledebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse eğer; 100 TL tutarındaki peşin nakit avans çekimi için günlük olarak yalnızca 0,08 TL faiz ve bir defaya mahsus olmak üzere 10,50 TL ücret ödeyebilirsiniz. Bu rakamlara elbette ki bütün vergiler dahil tutulmaktadır.

Peki, taksitli nakit avans işlemlerinde nasıl özellikler sunulmaktadır? TEB kredi kartı için sunulan taksitli nakit avans özelliği kapsamında ‘şipşak para’ avantajı yer almaktadır. TEB kredi kartınız ile nakit limitinize kadar olan parayı bütün TEB ATMlerinden, TEB şubelerinden, telefon şubesinden ya da internet adresinden dilediğiniz zaman aralığında anında çekebilirsiniz. Maksimum 9 aya kadar varan taksit seçenekleriyle de ödeme yapabilirsiniz. Bu kampanyanın da bazı detayları bulunmaktadır. Şipşak Para işlemlerinde bütün vadeler için belirlenen faiz oranı %1,99 olarak belirlenmiştir. En düşük 250 TL, en fazla 10.000 TL tutarı için işlem yapılmaktadır. Ayrıca 3 ve 9 aya kadar da taksitlendirme işlemi gerçekleştirilebilir.

Ayrıca TEB Express ATMlerden yapılacak işlem başına para çekme sınırı 2.000 TL olarak belirlenmiş olup, günlük olarak para çekme sınırı 4.000 TL tutarındadır. TEB kredi kartınızla Şipşak Para işlemleri yapmak için internet şubesini, Express ATMleri, banka şubelerini ya da telefon bankacılığını tercih edebilirsiniz. TEB kuruluşu, Şipşak Para kampanyası şartlarında değişiklik yapma hakkını da gizli tutmaktadır. Ticari kart kategorisinde yer alan kartlar bu kampanya dahilinde yer alamayacaktır. Ayrıca TEB kuruluşu, Şipşak Para kampanyası şartlarında değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Kısacası TEB kuruluşu aslında tüm müşterilerine en iyi ve en faydalı imkanları sağlamaktadır. Sizler de bu imkanları değerlendirerek işlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Şekerbank Kredi Kartı başlıklı makalemizde kredi kartı, ŞEKERBANK ve Şekerbank Kredi Kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git