TEB Kurumsal ve Ticari Kredileri

Türkiye Ekonomi Bankası müşteri ihtiyaçlarına yönelik banka ürünleri oluşturan bakalar arasında yer almaktadır. En çok önem arz eden ve en çok kullanılan banka ürünleri arasında kredi kartları ve krediler yer almaktadır. Banka son dönemlerde kişilerin artan nakit ihtiyaçlarına yönelik uygun kredi seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Bankaların bireysel müşterilerine sağladıkları kredi olanakları müşterileri tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Bankanın sunduğu banka ürünleri arasında kurumsal ve ticari işletmeler için kredi seçenekleri de önemli talep yoğunluğu ile karşılanmıştır. Günümüzde birçok banka müşterileri için uygun koşulları sağlayarak kendilerinden kredi kullanmalarını sağlamayı ve müşteri sayılarını arttırmayı hedeflemektedirler. Bankaların bu türden kredi seçeneklerine banka şubeleri müşteri temsilciliklerinden, bankaların internet ana sayfaları üzerinden, telefon bankacılığı ve internet bankacılığı seçenekleri üzerinden ulaşabilen kişiler ve kurumlar kredi olanaklarına da kolay ulaşım sağlayabilmektedirler.  Bankalar her türden kredi olanaklarını ister bireysel ihtiyaçlar için olsun ister ticari ve kurumsal firmaların ihtiyaçları için olsun müşterilerinin kullanım seçeneklerine sunmuşlardır. Son zamanlarda en çok kullanılan kredilerden biri olan kredi seçenekleri orta ve büyük ölçekli işletmeler için bankaların sunduğu kredi olanaklarıdır. Müşterilerine bu kredi olanaklarını TEB Kurumsal ve Ticari Kredileri şeklinde sunan Türkiye Ekonomi Bankası işletmelere ticari destek kredisi ve kurumsal yatırım ve işletme ihtiyaçları için çok farklı kredi seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. İşletmeler yatırım ve işletme ihtiyaçları için aradığı desteği bankanın kurumsal kredi seçenekleri aracılığı ile bulmaktadır. Banka ticari hayatın gerektirdiği nakit ve gayri nakit kredi seçeneklerini piyasa koşullarına uygun vade, fiyat, uygun faiz seçenekleri ve teminat koşulları ile müşterilerine sunmaktadır.

TEB Kurumsal ve Ticari Kredileri ticari kredi seçeneği ile işletmelerin sermayelerini desteklemeyi hedeflemektedir. Sunduğu ticari kredi seçenekleri ile şirketlerin araç, gereç ve demirbaş alımları gibi yatırımlarının finansmanına destek olmak amaçlanmaktadır. Ve bu kredilerin geri ödemesinde de büyük kolaylık sağlanmaktadır. Banka işletmelerin ticari ve kurumsal kredilerinin ödeme şekillerini müşteri isteklerine göre hem dönemsel hem de aylık eşit taksitler halinde yapma kolaylığını müşterilerine sunar.

 

 Bir önceki yazımız olan Şekerbank Kurumsal ve Ticari Kredileri başlıklı makalemizde Şeker Bank Kurumsal ve Ticari Kredileri, ŞEKERBANK ve ticarikredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git